Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év alatt úgy megcsúnyultam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év alatt úgy megcsúnyultam, hogy azt szavakkal leírni nem lehet. Lehet azért mert nincs barátnőm? És folyton csak azon agyalok, hogy miért nincs barátnőm, meg hogy miért gondolkozok folyton ezeken. Szerintetek miért lettem csúnya?

Figyelt kérdés

régebben még 1-2 tizenéves lány megnézett az utcán, most meg ez komolya ...átmennek az utca másik oldalára ha velük szembe megyek.

a gyűlölettől és a szomorúságtól elcsúnyulhat egy ember?


2012. ápr. 8. 18:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

értelmetlen és időpocsékolás ezzel a kérdéssel és ezzel a problémával tovább foglalkozni.

nem akarok nem szenték változni ilyen szeretnék maradni.

Inkább maradok a saját világomban, inkább maradok a képzelődéseknél az álmodozásoknál.

Én nekem ez a legjobb, mert így érzem biztonságban magam.

2012. ápr. 8. 23:05
 22/25 anonim ***** válasza:

valamilyen szinten igazad van:)

de aki barátnöre vágyik annak nem szabad ilyen gondolatainak lennie.

van akinek az az elve hogy nem akar senkihez ragaszkodni mert fájdalmas ha elvesziti.ezért egyedül van, barátok minden nélkül. de lehet hogy jo igy neki.

maradj a világodban, nem rossz az csak akkor ne vágyakozz olyan dolgok után amit "minek" elérni...


nekem pl elegem van a kapcsolatokbol. nincs is pasim egy ideje. nem is akarok. végre szabad vagyok!de barátokra szükségem van ettöl függetlenül.

2012. ápr. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
értem
2012. ápr. 9. 08:35
 24/25 anonim ***** válasza:

Ez így van. Én se vagyok szép, de nagyon ronda se, inkább olyan tök átlagos külsejű.

A suliban, ahol folyamatosan legörbült szájjal, gondterhelt arccal mászkálok, a kutya se néz rám, de nyaranta, mikor nem nyomja ifjú vállamat az Élet súlya és sugárzok, mint Csernobil, gyakran kikezdenek velem mindenféle random alakok.

Egy kis optimizmus neked se ártana, öregem. Lehet, hogy egy felszabadult mosolytól nem leszel szebb, de hogy vonzóbb igen, az biztos.

2012. ápr. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Na, mi lett végül kérdező?
márc. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!