Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év alatt úgy megcsúnyultam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év alatt úgy megcsúnyultam, hogy azt szavakkal leírni nem lehet. Lehet azért mert nincs barátnőm? És folyton csak azon agyalok, hogy miért nincs barátnőm, meg hogy miért gondolkozok folyton ezeken. Szerintetek miért lettem csúnya?

Figyelt kérdés

régebben még 1-2 tizenéves lány megnézett az utcán, most meg ez komolya ...átmennek az utca másik oldalára ha velük szembe megyek.

a gyűlölettől és a szomorúságtól elcsúnyulhat egy ember?


2012. ápr. 8. 18:41
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Én sok embert szoktam látni, akik sokat szomorkodtak és gyűlöltek másokat, ez kiül az arcukra egy idő után, akaratlanul is. Én magamon és másokon is észrevettem már. Próbál mosolyogni az illető, de mögötte ott van az a fancsali pofája, amit ki nem állhatok.
2012. ápr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
hmm ezért sem szoktam mosolyogni.
2012. ápr. 8. 18:48
 3/25 anonim ***** válasza:
Sztem inkább fordítva, azért nem kellesz a lányoknak, mert megcsúnyultál.
2012. ápr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
igen tudom.
2012. ápr. 8. 18:57
 5/25 anonim ***** válasza:
hogyne lehetnél csunya töle? te közelébe mennél egy olyan embernek akiböl süt a gyülölet és a feketeség?(nem fekete ruhára értem)lehetsz te csunya ha közbe oylan vidám vagy és pozitiv lélek hogy süt belöled az energia. ezért mondják hogy a szépség belülröl fakad. nagyon igaz!
2012. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 ASOT ***** válasza:
100%

ebbe így nem lehet megcsúnyulni, megkérdezel egy orvost kiröhög! :)


Amitől az arc csúnyulhat, nincs szex (több pattanás), nagyon zsíros ételek, sok cigaretta, sok alkohol, és a másik h öregszel...de az sem 2 év alatt!


Te maximum agyilag csúnyúltál meg! Elment a kedved mindentől! ÉS ezt látni lehet az emberen, ha megunta az egész életet, h unalmas semmi kedve, magányos, önbizalomhiányos, nem szexelt már 2 éve...


ja meg persze lehetsz ápolatlan!


Te változtál meg nem a külsőd! Más szemmel látod a dolgokat!

2012. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

még soha nem szexeltem....lehet nem is fogok.

nem csak a belsőm fekete...fekete ruhákat hordok.

és lehet, hogy agyilag sem vagyok 100-as.


nem jóó az egész!!!

2012. ápr. 8. 19:05
 8/25 anonim ***** válasza:

hát barátom vagy változtatsz rajta vagy igy maradsz és sirathatod magad....

a fekete ruha nem jelent semmit.képzeld rockercsaj vagyok, karika a számban, fekete a hajam, nagyrészt fekete ruhákat hordok, de olyan pozitiv életszemléletem van hogy az emberek odajönnek mint egy látványossághoz hogy ilyet se sürün látnak.régen én is magamba fordultam depresszios voltam. nem volt jo. változtattam. és most boldog vagyok.

2012. ápr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 ASOT ***** válasza:

jajjj istenem!


1. nem szexeltél ---> kisfiú vagy tapasztalatlan, nincs önbizalmad, ha végképp reménytelen a helyzet akkor fizess be egy luxusk-úrvára háznál. ÉS szex után már is megnő az önbizalmad!

2. fekete ruha! búvalb@szott kép ---> Emo, + szerencsétlen , "fújj jéézusom ez de szerencsétlen" kategóriának mondanak!


Könyörgöm legalább mwenj fodrászhoz alakítson normális hajat ha jó a fodrász mondhatod neki h valami újat szeretnél segítsen! Aztán irány a ruhabolt!

2012. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

akkor inkább, maradok ilyen.

köszi a véleményeteket.

2012. ápr. 8. 19:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!