Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 év alatt úgy megcsúnyultam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év alatt úgy megcsúnyultam, hogy azt szavakkal leírni nem lehet. Lehet azért mert nincs barátnőm? És folyton csak azon agyalok, hogy miért nincs barátnőm, meg hogy miért gondolkozok folyton ezeken. Szerintetek miért lettem csúnya?

Figyelt kérdés

régebben még 1-2 tizenéves lány megnézett az utcán, most meg ez komolya ...átmennek az utca másik oldalára ha velük szembe megyek.

a gyűlölettől és a szomorúságtól elcsúnyulhat egy ember?


2012. ápr. 8. 18:41
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

remek! Ezzel a hozzáállással semmire sem mész ! Ez gond látod! A hozzáállásod az egészu élethez!

Ezen kéne változtatnod! De te vagy nem is akarsz vagy lusta vagy, vagy tényleg jó így neked????


Ez kell?? Komolyan ilyen szánalmas élet kell?

2012. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
maradhatsz ilyen szived joga. csak akkor ne panaszkodj! ha tul megeröltetö tenni valamit a boldogságodért.akkor viseld büszkén ezt a létedet,vagy folytsd magadba. mert senki se kiváncsi a panaszokra amiket nem akarsz megjavitani.
2012. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

inkább magamba folyom.

jó lesz így, meg amúgy is, az nem én lennék, akit ti irtok.

nem sajnáltatni akarom magam, szó sincs róla, csak kíváncsi voltam a véleményekre.

2012. ápr. 8. 19:19
 14/25 A kérdező kommentje:
* folytom
2012. ápr. 8. 19:19
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

Hagyjátok már a kérdezőt ezzel a változz meg baromsággal!


Hány ronda, igénytelen, kövér lánynak van nagyon jó pasi barátja.


Ők mit tettek ezért?


Az a baj, hogy a mai lányok nagyon válogatósak külsőre és eléggé fenn hordják az orrukat, királynőnek képzelik magukat és minden fiút csak a külső alapján választanak párjuknak vagy utasítanak el.

2012. ápr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 $ € Ž ***** válasza:

"Hány ronda, igénytelen, kövér lánynak van nagyon jó pasi barátja"


Sehánynak. Ez egy elb@szott közhely volt.

2012. ápr. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ez nem királynöség kérdése. lehet felölem emos meg fekete de hogy egy izzo gyülölettel teli emberrel nem járnék aki csak logatja az orrát és mindenkit elátkoz aki rá mer nézni az is biztos!

a rocker csaj voltam.én nevetni akarok és jolérezni magam egy pasival,nem sajnálni és megmenteni.

2012. ápr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

megnyílnék én, de az több évbe is beletelik.

megváltoznék én, de minek, amikor semmit sem érek vele.

pozitívabb lennék, de mire, semmit sem érek vele, mert legbelül egy lassú, kimért, biztonságos, tartó személyiség vagyok.

Több év is eltelik, hogy valakivel normálisan el tudjak beszélgetni. Nem tudok csak úgy megbízni valakiben. Nekem idő kell, ku.rvára sok idő....és ku.rvára nem vagyok olyan mint a többi.....sajnos a lányoknak nincs idejük várakozni, míg megtudnék bízni bennük.

köszi 57-es, van benne valami......de mint írtam az előbb, inkább maradok ilyen!!!

2012. ápr. 8. 19:29
 19/25 anonim ***** válasza:
Veled van a baj. Fogalmam sincs, hogy néztél ki és hogy nézel ki most, de biztos vagyok benne, hogy nem az arcod változott meg, hanem a személyiséged. Külsőleg max attól lettél rondább, hogy a szemedbe lóg a hajad (már ha egyáltalán a szemedbe lóg). A lányok meg nem azért kerülnek, mert ronda vagy, hanem azért, mert süt belőled a gyűlölet és a negatív energia. Ezen változtass, a többi majd jön magától!
2012. ápr. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Persze, valamilyen szinten valtoztatnod kell magadon, de hirtelen, hanem szepen lassan, es igen, ez honapokba, söt evekbe telhet.

Elöször is meg kell ismerned magad (neeem, nem a ronda sracot ;)), azt, aki belül vagy, es tisztazni, hogy PONTOSAN mit is szeretnel. Ne akarj olyanna valni, amilyen nem tudnal lenni. Ha te fekete ruhaban szeretnel jarni, jarj abba, en is nagyreszt feketet, szürket, bezs arnyalatokat hordok, mert ebben erzem jol magam (es jol is varialhato).

Szerintem is inkabb a lelked valtozhatott, lehet, törtnent valami olyan töres, amit nem irtal, nem tudom, de nem hinnem, hogy 2 ev alatt annyira megcsunyultal volna. (Hany eves vagy egyebkent? - bocs, ha irtad mar, nem olvastam tüzetesen vegig a valaszokat)

En tudom, hogy nehez valtozni, en is tulvagyok par ilyen szakaszon, meg most sem könnyü, de muszaj, nem elhetsz a sajat burkodban.

Ami a legfontosabb, hogy lassan valtozz, es csak olyan hatarokon belül, amit hitelesnek tartasz.

Esetleg irj neha naplot, es olvasd vissza, hidd el, erdekes tud lenni. Ird le a gondolataid, nagyon jo tud lenni, sokat fejleszt rajtad.

Szerintem menne, ha akarnad. :)

2012. ápr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!