Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen egyedül érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen egyedül érzem magam, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Sajnos már 3éve nincs barátom, és kezd egyre jobban frusztrálni, tudom sokat azt mondják most h ez hülyeség, mégis már nagyon hiányzik Vki hiánya! Mit tehetnék?! a buli nem az én stílusom, más lehetőségem nincs! Próbálkoztam társkeresőkkel, ott is elég érdekes egyének akadtak! Ez már számomra elég aggasztó, és kezdek depis lenni! bnőim mesélgetik h épp mit csináltak előző éjszaka, én meg még csak a csókon vok túl pedig 18leszek! de nem is ezzel van a gond, hanem hiányzik a szerelem az életemből! mit tehetnék?! kérlek segítsetek!
2009. jún. 16. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha a buli nem a te stilusod, akkor csak szimplan menj el egy kavera a baratnoiddel. Jarj gyakrabban ki, ha nem szeretsz este, akkor nappal. Sosem tudod, hogy hol talal rad az igazi szerelem. Fel a fejjel. Enis ketsegbe voltam esve. Csunyanak ereztem magam es azt gondoltam, hogy soha talalom meg az igaz szerelemet. De mar megtalatam. Csak kitartas.
2009. jún. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

elozo vagyok

bocsi

sohasem talalom meg

2009. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nos lányok én ugyanígy érzem magam. Csak jóval idősebb (30) vagyok és fiú.


18 éves korban nem hiszem hogy annyira baj hogy "csak" a csókon vagy túl. Én még csak azon se.

Amúgy vannak közösségi oldalak Pl HotDog.hu ahol többségében a Te ill. a Ti korosztályatok van fent. Ha gondolod nézd meg. Itt lehet chatolni, fórumozni, közös programokat szervezni. És ami lényeges hogy nagyon színes egyéniségek is fent vannak.:-)

2009. jún. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Hogy mit csinálj az egyszerű: Ne ess kétségbe. Az érzést is, és a kétségbeesett párkereső típusát is ismerem, és mondhatom riasztó jelenség. Általában riasztó a kétségbeesett párkereső, és látszik rajta, hogy "vadászik".

Tudom, hogy nehéz kor ez a 18 (illetve ha 18 leszel, akkor a 17), és ilyenkor az emberek könnyen csinálnak hatalmas drámát olyan dolgokból, amikre később nevetve gondolnak vissza. Fogd fel kicsit könnyedebben a dolgokat, hidd el lehetséges.

2009. jún. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszi! bár ebből még nem jöttem rá, h mivel lenne jobb?! :/
2009. jún. 16. 20:53
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ez nem egy olyan kérdés, amire pár sorban lehet válaszolni, és nem is olyan probléma, amit egyik pillanatról a másikra meg lehet oldani. ha gondolod privátban írhatok hosszabban, de az sem lesz varázsszer.
2009. jún. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem hiszem, hogy 18 évesen ezen kellene aggódnod, hisz előtted áll még az egész élet szinte. Sajnos én is hasonló cipőben vagyok, mint te csak én már 27 éves vagyok. Szerintem nekem kellene már aggódnom (amit meg is teszek). Ráadásul a te korosztályodnak még vannak olyan helyek ahová el tudnak menni kikapcsolódni, de ennyi idősen, mint én sajnos ez már nem olyan könnyű, még ha az ember bármit megtenne akkor sem...
2009. jún. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van, sajna!

Ha írsz provátban azt megköszönném! :) Köziii! :) Minden véleményt szívesen meghallgatok még ha nem is 2sor! :):)

2009. jún. 17. 10:42
 9/10 anonim ***** válasza:

22:24


Fiú vagy vagy lány?

2009. jún. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sztem rájöhettél volna, hiszen úgy írtam h nincs barátom! szal lány vok! :)
2009. jún. 18. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!