Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek volt már olyan, hogy egy szakítás teljesen kikészített?

Figyelt kérdés
és egyszerűen nem tudjátok elviselni a helyzetet, és ő rajta kívül más nem is érdekel
2012. márc. 31. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenkit kikészít.ez teljesen egyértelmű.mikor szakítottatok?
2012. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de én is pont így vagyok amúgy jelenleg.
2012. márc. 31. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1éve
2012. márc. 31. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:

1eve? Es meg mindig huzol utana?

Vagy probalj vele osszejonni megint.

Vagy nyisd ki a szemed a tobbi lanyra.

Vegso esetben fe is hergelheted magad es elkezdheted utalni.

Eleg durva megoldas de segit rola leszakadni.


Mondjuk en sem vagyok egy haragtarto tipus

2012. márc. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
sajnos igen es nagyon nehez tul tenni.rajta magad. foleg ha nagyon szeretted (szereted) es sok az emlek vagy sok ideig egyutt voltatok. sajnos nehez tul tenni magad rajta ha mind ez jelen van. (tapasztalat) de hidd el h tul leszel rajta csak ido kerdese. ne beszelj vele ne talalkozz vele tilsd le mindenhonnan es nem lesz gond. (tudom.h nem.teljesen ez volt a kerdes de remelem segitettem)
2012. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az előzőnek valahol igaza van, mégis számomra túl kegyetlennek tűnik :(
2012. ápr. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!