Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti az 1-2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti az 1-2 évvel idősebb fiúkkal járnátok vagy inkább egy korúakkal?

Figyelt kérdés
Az idősebb fiúk nektek jobban bejönnek mint az egykorúak?
2009. jún. 14. 09:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
84%
A kor nem számít, kivéve akkor, ha borról, vagy sajtról beszélünk : ) Ettől függetlenül én az idősebb férfiakat kedvelem.
2009. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
88%

Én a nálam jó 10 évvel idősebb korosztályra bukom. de már tiniként is a főleg a huszonéves fiúkat lestem. és nem azért, mert így éreztem magam okosabbnak, hanem mert egyszerűen arról van szó, hogy az idősebbek vonzanak.

(23/nő)

2009. jún. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
88%

háááát...

14/l vagyok,és a tapasztalataim alapján a fiúk most még nem úgy foglalkoznak egy csajjal,mint ami nekünk jó lenne.Persze,ha egy kicsitt érettebb 14éves srácról van szó,akkor persze.Egyébként én 15,max. 16éves sráccal járnék.


A tapasztalataimat úgy értsd,hogy akik tetszettek azok voltak éretlenek egy kicsit,mert még nem jártam senkivel:D

14/L

2009. jún. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

10:18-as vagyok :)


15 voltam én is amikor összejöttem a barátomal ő akkor volt 18, és nekem még akkor is zavaró volt, viszont én tényleg érettebb vagyok a koromhoz képest, meg is látszik mivel 4 éve együtt vagyunk és nem csalom meg fűvel fával, mert nekem ő volt az első és mgé mindig ő.

De azért nem értem meg hogy 14 éves egy 21 évessel, mert szerintem kicsit több tapasztalatom van a férfiak terén és még oké elvagytok, szeretitek egymást és tudod miért van veled, mert tudja hogy egy 14 évessel még nem kell öszeköltözni meg hasonlók tudja hogy melletted még igen is független tud lenni mert nem fogsz előálni azzal a kérdéssel hogy vegyél el mert még nem múltál el 18 ő épp ezért van veled, mert melletted függetlenebb tud lenni. Egyáltalán nem akarlak megbántani, sőt legyál boldog vele. Nekem is meg lett volna a lehetőségem rá hogy 15 évesen a mostani barátom előtt legyen egy 22 éves pasim de azért nem választottam mert tudtam hogy nincs bennünk semmi közös hisz ő akkor járta ki az egyetemet én meg akkor voltam gimiben elsős mi közös témánk lenne, szóta eltelt 4 év és a csávónak felesége van és gyereke és boldog. Rengeteg barátnőm járt idősebb pasival és nem ennyi volt a korkülönbség hanem 10 év meg 9 és azért lett vége mert ott a pasi már a családra gondolt. Tehát néha megéri elgondolkodni hogy mekkora körkülönbség a jó, mert lehet most még 14 évesen oké jó egy 21 éves meg amúgy is a mi fiatalok szeretnek ezzel vagánykodni (tisztelet a kivételnek, de csak magadba gondlkozz el hogy mi a közös bennetek és miből áll a kapcsolatotok és hogy kpzelitek el a jövőt. Vajon a srác is ennyire komolyan gondolja mint te? Vajon ő miért jár egy 7 évvel fiatalabbal??

Jah és az én szüleim között is 12 év van anyukám 18 volt apukám me 30, csak 18 évesenm ás ez az egész dolog mint 14 évesen majd 4 év múlva te is meglátod!


Üdv!

2009. jún. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
A 21 éves pasival sem stimmel valami, ha 13-14 éves gyereklányokban találja meg a párját. mielőtt a 14 éves kiscsaj nekem ront, hogy de én ezt nem tudom megítélni, előre szólok neki, hogy ő sem tudja, mert nem tud egy 21 éves fiatal felnőtt fejével gondolkodni. a srác sztem megrekedt egy kiskamasz szintjén, és annyira éretlen, hogy a saját korosztályának nem kell, ezért ilyen korú/felfogású barátnőt kénytelen választani, mint te. bocsi, de ez a legvalószínűbb. érett ffi nem gyereklányt választ.
2009. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
tenyleg nem lehet mindent altalanositani :) en 1 evvel fiatalabb taggal is jartam :D es vele volt a legjobb.. mi az hogy eretlenek(mindenhol vannak kivetelek).. amugy meg ha kell szerintem eretebb mint egy 18 eves ..
2009. jún. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
en 14 eves vagyok es ink az idosebbek jonnek be(kb 16-20),mert altalaban a velem 1koruak gyerekesek stb...
2009. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

A lányoknak kell az a biztonság,h. mellettük egy hasonló gondolkozású idősebb férfi van.á

Általában a velünk egykorúaknak a gondolkozása gyerekesebb.

2009. jún. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!