Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Ti az 1-2 évvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti az 1-2 évvel idősebb fiúkkal járnátok vagy inkább egy korúakkal?

Figyelt kérdés
Az idősebb fiúk nektek jobban bejönnek mint az egykorúak?
2009. jún. 14. 09:32
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
10:56. Jó igaz 23 évesen egykorúval én is járnék de a 14 éves fiúk akiket ismerek mind gyerekes.
2009. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%
ja nem neked akartam irni 10:56-os bocsiii
2009. jún. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
88%
az első 10:56-ra gondoltam
2009. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Őőő, igen, 23 évesen velem egykorú a párom.

De a 2 évvel fiatalabb pl 20 éves koromban volt. Az 1 évvel fiatalabb 18 éves koromban.

Ugyanis ezt szerintem nem lehet tendenciákba rendezni.


Viszont így elolvasgatva a válaszokat, annyival még kiegészíteném (köszi, hogy fölhívtad amúgy a figyelmem),

hogy valóban más 20-on túl ennek a megítélése, mint 14-15 éves korban.

Mert - életkori sajátosságukat tekintve - a 14 éves srácok tényleg éretlenebbek, mint a 14 éves lányok, ám ne feledjük, mindenhonnan mindig van kivétel!

Lehet valaki érett 14 évesen is, és éretlen 20 évesen is. :)

De az általános az, hogy a 14-15 éves lányoknak tényleg az idősebb srácok jönnek be, mivel a szintjük közel azonos. :)

No, most már kereknek érzem a válaszom. :)

2009. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
61%
Én akkor se járnék 14 évesen 14 éves sráccal főleg, hogy egy olyan fiút találtam aki nem csal meg, szeret, őszinte, mellém áll, kedves, szereti a gyerekeket, nem csajozós.. A csajózost onnan tudom, hogy mikor 3 hónaposak voltunk nyomultak rá egy bulin amire én nem mentem el oda ment táncolni a csaj meg nyomulni és lekoptatta azzal a dumával, hogy bocsi azért nem táncolok veled, mert van barátnőm, szeretem és nem csalóm meg.. Ebből látszik, hogy szeret és még táncolni se táncol más lányokkal pedig megtehette volna. 14 éves vagyok igaz a barátom 21 de megért engem és én is őt. nem csalóm meg ahogy a volt 17 éves barátnője meg a volt 13 éves barátnője aki fűvel fával össze kúrt kiderült.. Én szeretem és 14 éves létemre kiállok még mellette. 1 éve járunk és szeretem még mindig. Együtt megyünk szinte minden hová. Én bízom benne hogy ő az igazi úgy mint anyukámnak apukám meg mint a páromnak az anyukájának az apukája. nem érdekel senki véleménye mert nem fogom ez miatt eldobni az 1 éves kapcsolatom. Sőt van olyan lány aki ez miatt dobja a barátját/barátnőjét. Nem tudod milyen körülmények közt jöttem vele össze meg hogy. És mi van akkor ha 14 évesen egy 21 évessel járok?? Az a lényeg szeretjük egymást megértőek vagyunk egymáshoz és őszinték vagyunk. Mi kell még?? Lehet ti meg mindig vagy ritkás össze kaptok. Egy év alatt egyszer vesztünk össze azt is egy hülye gyerek miatt aki 19 évesen szűz és nyomult ezerrel rám.. és 7 év van köztünk mégis eddig elvittük a kapcsolatunkat. 20 évesen meg lehet én is járnék 20 évessel meg 1-2 évvel fiatalabbal (hisz az idős lányok a fiatalokra buknak):))Már bocsi.. De öszinte vagyok csak:D de 14 évesen megfelelő partner nekem a 21 éves jelenlegi barátom. És ha nem ismered a barátom meg engem akkor ne itélj el.. Elitélni bárkit el lehet. De ne feledd te is el lehetsz itélve ok nélkül!!
2009. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

11:22 - ki ítélt el téged? Ne haragudj, de kissé lemaradtam...

Egyébként tudva levő, hogy vannak kivételek, de az átlag - lásd be - sajnos nem az, amit te képviselsz.

Különben én mindig a velem kb azonos korúakra buktam, való igaz, volt korszakom, amikor az 1-2 évvel fiatalabbakra, de az idősebbekre (5 évnél nagyobb korkülönbséggel) soha...

Nem vagyunk egyformák.

2009. jún. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
61%
Hát látom, hogy nem vagyunk egyformák.. De akkor is mi közöd hozzá hogy 21 évessel járok? te fel lennél háborodva hogyha mondanánk neked, 2 éves fiatalabbal..
2009. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
86%
Ebből is látszik sztem hogy milyen gyerekes vagy még kedves utolsó válaszoló...Még fenyegetőzöl meg ilyenek...Csak a véleményüket mondták el...Gyerekgyerekgyerek.......
2009. jún. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Oké, nem tudom, mennyi hozzászólás a tied, (14 éves lány 21 éves fiúval), de vedd már észre, hogy nem bántottalak! Nem kötözködtem veled, nem néztelek ne.

Ha magadra veszel minden ilyesmit, akkor - és kérlek, ezért se haragudj rám - tényleg kissé éretlennek tűnsz.

Ha neked úgy jó, és a párodnak úgy jó, akkor mit zavar mások véleménye? Főleg egy internetes oldalon? Csacsiság.

Legyetek boldogok, és annyi. :)


A 23 éves "pedofil" leányzó. :)

2009. jún. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
61%

11:56

gyerekes?:D Vicces vagy.. Ki fenyegetözik te lökött?? menj orvoshoz..:D Hátha ő tud segíteni..:P Eskű eskű nem viccelek:D

2009. jún. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!