Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi változott meg bennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi változott meg bennem?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok akit eddig még valahogy egyáltalán nem érdekeltek a fiúk.Sosem jártam valakivel de még csak randizni se randiztam nem csókolóztam meg semmi ilyesmi.Inkább kellemetlenül éreztem magam ebben a témában mert míg én az igaziról álmodoztam mint a mesékben a herceg addig a barátnőimnek számtalan kalandjai voltak és bár néha próbáltak ezzel azzal összehozni de én makacsul ellenálltam. Az is igaz hogy sajnos sosem voltam valami hű de szép de olyan bűn ronda se azért. De mostanában elkezdett érdekelni az ellenkező nem, próbálok tetszelegni meg tűnődöm a szerelmen.Jobban beszélgetek srácokkal, vagy jobban megnézem őket míg régen fejet lehajtva próbáltam kikerülni a véleménynyilvánítást.De kicsit megrémít ez az új állapot.És néha bűntudatom van tőle. És mert tudom még mindig nem akarok olyan lenni aki csak a kalandot és az egy éjszakát keresi hanem azt akivel az egész életem leélem egy biztos pontot. Bocsánat hogy kicsit hosszú lett.
2012. márc. 16. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ezzel nem vagy egyedül, én is hasonló beállitottságú vagyok. nem fekszek le minden csajjal aki külsőre épp bejön, inkább keresek olyat akivel belsőre is hasonlóak vagyunk. nem kell megijedni az ilyesmitől, ez normális, hogy nem remeteként akarod leélni az életed. csak mindenki máshogy éli meg.

20/f

2012. márc. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán rájöttél hogy ideje lenne lassan találnod valakit..:)

Hogy hogyan..passz..lehet egy filmből,akármi..

Eddigi ellenállásaid lehet visszavezethetők valami gyerekkori dologra,vagy nevelés miatt..csak találgatok:D

2012. márc. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
csak kicsit megrémítenek ezek a hirtelen változások,
2012. márc. 16. 00:48
 4/9 anonim ***** válasza:
van ilyen, én is fél éve kattantam be és azóta minden nap keresem a párom, van már minden bajom a szeretethiánytól a szexhiányon át minden!
2012. márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazatok lehet, köszönöm a gyors válaszokat.
2012. márc. 16. 00:51
 6/9 anonim ***** válasza:
hát itt az ideje hogy elkezdjenek érdekelni a férfiak :D
2012. márc. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
néha már úgy érzem magam mint ha szerelmes lennék, pedig egyenlőre még nincs kibe.
2012. márc. 25. 23:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy egyedül. Még annyit, hogy nehéz lesz "utolérni" a többieket ezen a téren, nekem is az. :(

Uccsó, ez a luccfenyős XD, szakadok.

2012. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Későn érő típus vagy, van ilyen. Nekem is van egy ilyen barátnőm, de őszintén szólva én nem irigylem. Nem csúnya, nincs vele semmi gond, csak 20 évesen jutott eszébe, hogy most már pasit akar.

És még én 15-18 éves korom közt megéltem ezeket az idilli kamaszkoros párkapcsolati kliséket, és tanultam belőlük, volt csalódás, bölcsülés meg minden, ő kb még mindig ott tart, mert semmi tapasztalata nincs. Amiért nyilván nem lehet hibáztatni, csak a korunkbeliek jobb esetben már vágynak egy icipicit tapasztaltabb csajszira, és őt sokszor otthagyják, mert "éretlen" még hozzájuk. De egyszer majd csak ő is megtalálja a párját, gondolom te is. :)

21L

2012. ápr. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!