Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a barátnőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a barátnőtöknek hogy nappal részegre igya magát? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 21:35
1 2
 11/18 mjolnir válasza:
89%
Ha olyan alkalom van, szívesen iszok együtt a barátnőmmel. Nyilván gáz, ha gyakran egyedül leissza magát napközben, viszont emögött már komoly probléma állhat.
2012. márc. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%

Azért a részegre igya magát meg a becsiccsen között azért van elég sok különbség. Nappal minek inni? Maximum egy sör, de én alkalmak nélkül nem iszok mi vagyok én alkoholista?

Ha buli van akkor nyilván, de akkor sem hányásig, meg hogy már ne tudjak menni. Rajtam nem sokszor látja bárki is hogy be vagyok rúgva, meg amúgy is jól bírom.

2012. márc. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
64%
mijezmár valami jobbágyrendszer? ezért megy szarrá a kapcsolatok fele 15-20 éves korban (van az 75 is..)tárgyként kezelik a másikat ,de elárulandó hogy azonkivül hogy mondhatunk véleményt v tanácsot v bármit amit a másik csinál, semmi közünk hozzá..föleg nem parancsolgathatunk nekik. már első körben ezért otthagynám akivel vagyok,nem mondja meg mit csináljak. másrészt ha úgy érzi hogy megihat 3dl bort pl (a napi ajánlott adag állitolag........) akkor megissza kész. tök mindegy hogy nappal vagy este van, ezt csak azért találták hogy ne legyen büntudatunk ha este mászunk át az úton mert akkor nem látják annyian cc...mondjuk jó lenne tudni hány éves mert nem mmindegy h 14 vagy 24
2012. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 feketepeter válasza:
72%
Én megengedném neki, csak ha sűrűn csinálja akkor nem sokáig maradna a barátnőm.
2012. márc. 17. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
60%

Egyik havaromnak ilyen nője volt és legnagyobb baja az volt vele, hogy dugás közben nem mert smárolni vele.

Miért? -mert muslica felhő vette körül a száját.

Azóta vega lett, és elhajtota.

2012. márc. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
65%

Én nő vagyok,de úgy kirúgnám mint macskát sz...ni.

Gyűlölöm az ittas és cigiző embereket! Büdösek!!!

2012. márc. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Brumika válasza:
76%

Igen nyugodtan, csak hogy akkor már nem lenne a barátnőm !

( a gyengébbek kedvéért röstelkedve említem meg régi közmondást)

--Madarat tolláról, embert barátjáról .--

Az a nő aki barátja,-barátnője előtt azzal henceg hogy Ő már hogy beba.. Szóval az önmagát és társaságát minősíti !

A részeg férfi is csúnya, a részeg nő UNDORÍTÓ !

Arra a szintre nem sűlyedek le, hogy mellettem részeg nő legyen.

Nincs magyarázat, hogy ( " megszületett XY, vagy meghalt ZK stb." ) vannak esetek amikor / ok az ivásra / .

Részegségre nincs ok főleg egy nőnek!

2012. márc. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
49%
Én eliszom előle és így kérdés fel sem merül!
2012. márc. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!