Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti megengednétek a barátnőtökn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megengednétek a barátnőtöknek hogy nappal részegre igya magát? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 21:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
az ilyen típust max a farkamra húzom néhányszor,meg jó arra,hogy mulassak rajta,de nem lenne a csajom.
2012. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Nem.


Nincs visszataszítóbb látvány a Földön dohányzó illetve részeg nőnél.

2012. márc. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Senki Alfonz ***** válasza:
100%

Álljunk már meg egy pillanatra azért....


Ha az a kérdés, hogy mi lenne a véleményem ha a barátnöm részegre inná magát akár nappal akár éjszaka minden ok (buli, stb.) nélkül arra az a válaszom hogy visszataszitónak találnám.


De mi az hogy megengedném e neki ? Vagy kiskorú még ? Esetleg nem beszámitható és te vagy a gyámja ?


35/F

2012. márc. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
nem vagyok senki gyámja. pl nekem a pasim nem engedi hogy igyak nélküle...
2012. márc. 14. 21:45
 5/18 Senki Alfonz ***** válasza:
68%
Bocs, félreértettem a kérdést, azt hittem hogy olyan tette fel akinek köze is van ahhoz amit kérdez.
2012. márc. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%

Engem nem zavarna, én is szeretek napközben piálni.


F/20

2012. márc. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó, szerintem egy ilyen pasi hatalommániás és erőszakos, lehet, h gáz, ha egy csaj totál lerészegedik, de baromira nem a pasija dönti el, h megteheti-e. Tudom, nem ezt kérdezted, de a helyedben kicsit elbeszélgetnék erről a sráccal...
2012. márc. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de nem totál részeg hanem csak becsiccsent de attól még lehet vele beszélni stb.
2012. márc. 14. 21:57
 9/18 mus musculus ***** válasza:
86%
Látom, nemcsak nekem szúrt szemet a szó. Mi az, hogy nem engedi meg? Te talán nem vagy teljes jogú polgár?
2012. márc. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Jászay András ***** válasza:
100%

Én megkérném, hogy ne tegye - és ne csak nappal ne tegye! Ha nem hajlandó abbahagyni, otthagynám.

Undorodom a részegeskedő emberektől, nemtől függetlenül-

2012. márc. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!