Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy férfi mit ért ezen szavak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfi mit ért ezen szavak alatt? Ha egy lányt mondja ezt neketek?

Figyelt kérdés

Csináltál valamit, ami vicces, erre ő ezt írja sms-ben:


"Hát ez aranyos, olyan kis lökött vagy, ezért kedvellek. :)"


Ez hogyan értelmezendő?


2012. márc. 12. 16:14
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Kinőtte a tini p...a kort.
2012. márc. 12. 16:36
 12/19 anonim ***** válasza:
szerintem akar valamit. 1 mondaton belül aranyos, kedvellek...a kicsinyítő képző is ottvan..
2012. márc. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Most neked az a válasz a megfelelő, ha azt írjuk beléd van zúgva, mint egy vak tetőfedő. :-D

Pedig csak kedvel. MÉG! De ez felhívás is lehet keringőre :-D tedd úgy, hogy ne csak kedveljen, hódítsd meg az Istenadtát :-D!

2012. márc. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Hol láttok ti ebben a mondatban kicsinyítőképzőt?

Na de mindegy, nem leszek nyelvtannáci.


Kérdező, hány éves vagy, 13? Mit nem lehet érteni ezen a mondaton? Nyilvánvaló, hogy szimpatikus vagy neki valamennyire. Az, hogy szerelmes beléd, vagy le akar feküdni veled (gyanítom a kettő közül valamelyikben reménykedsz), ennyiből nem derül ki.


Ez volt az első ilyen üzeneted, hogy ennyire nem tudod kezelni a helyzetet, vagy szimplán szerencsétlen vagy?

2012. márc. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ja azt kihagytam, hogy simán lehet a barátzónában is egy ilyen mondat mellett, akkor meg aztán végképp buktad a csajt.
2012. márc. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Én a legjobb haverjaimnak is szoktam ilyen üzenetet küldeni. Ezzel az egy mondattal sok mindenre nem lehet következtetni..

17L

2012. márc. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Te meg egy idióta paraszt vagy!
2012. márc. 12. 18:35
 18/19 A kérdező kommentje:
Közlöm, jelentettelek! Nem beszélhetsz így, világos?! Remélem törölnek!
2012. márc. 12. 18:36
 19/19 A kérdező kommentje:
Törölték is? Köszönöm!
2012. márc. 12. 19:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!