Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebőől még lehet valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebőől még lehet valami?

Figyelt kérdés
Volt egy srác aki nagyon udvarolt. De visszautasítottam, mert még nem ismertem eléggé. Most van egy bnője, de rögtön másnapra szerezte... Most ezzel csak féltékennyé akarna tenni, vagy tényleg nem szeret már?
2012. márc. 9. 23:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
csak a vicc az egészben hogy még előtte nap egész nap szíveket küldött, verseket írt... tudja h tetszik nekem, csak azért 4 hét alatt nem hiszem h annyira ismerném, hogy legyen vmi komoly... de most hogy nem ír szíveket meg mindent, azóta semmi hangulatom nincs semmihez..
2012. márc. 9. 23:14
 12/17 DonKartács ***** válasza:

Hozzá tennék annyit hogy egy randi sosem abból áll hogy megb...ak hanem a jobban megismerésről szólna mind nálad is nem ismerlek annyira elmondhattad volna neki gyors ez a tempó és akkor nem ez lett volna.

De lehet csak szívat ha elég tökös vagy akár szívathatod te is azzal hogy most hajtasz te rá :D

2012. márc. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
..akkor te szerelmes lettél bele,
2012. márc. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Már nem azért, de mi a rongybatekert túrós péniszért gondolják a nők, hogyha visszautasítanak egy férfit, akkor az majd meg pincsizni meg teperni fog utánuk ez után is?


A srác nem hülye, hogy olyan vonat után fusson, ami nem veszi fel. Nyilván úgy utasítottad vissza, hogy "nem", de az már nem fordult meg a parányi agyadban, hogy azt mondjad neki, hogy "figyelj, nagyon tetszel, és el tudnék képzelni komolyat is veled, de szeretnélek még kicsit jobban megismerni."


Ha ezt így elmondod neki, biztosra veheted, hogy nem csinálja ezt meg.


Teljesen jól reagálta le a srác a helyzetet.

2012. márc. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ugyanazt mondtam neki utolsó!
2012. márc. 9. 23:58
 16/17 anonim ***** válasza:

Jó, akkor lehet, hogy féltékennyé akar tenni, de ő ezt sose fogja beismerni, hiába kérdezel rá.


Ha nem dobod oda magad neki, ahogy az ominózus visszautasítás helyett kellett volna, akkor itt nem lesz sose semmi. Pótolható vagy számára, ezt mutatja éppen.


Ismertem ilyen srácot, ezzel a taktikával mindig elérte, hogy idővel a csajok teperjenek utána. Zseni volt, sokat tanultam tőle, leginkább ezt.

2012. márc. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
értem...
2012. márc. 10. 12:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!