Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, aki most 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, aki most 14 éves és egy 22 éves barátja van. Olvasd végig! és sok választ ha lehet!?

Figyelt kérdés
Ez szerintetek normális? Szeretnének már lefeküdni egymással, (bár én nem értem meg őket). Tőlem kérte, hogy próbáljam kitalálni, hogy mikor nem dolgozik az anyja, hogy felmehessen hozzá a srác. Meg, hogy nem e tudom melyik óvszer lenne nekik a legjobb... (de hogy miért tőlem kérdezi azt nem tudom x'D)[Egy kicsit perverz a srác, am jófej XD[...Ezért én hozzátok fordulok! SEGÍTSETEK!
2012. márc. 9. 22:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
akkor mond meg nekik, hogy ne piszkáljanak e miatt.
2012. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát ez durva! Egy 14 éves még gyerek!


22 évesen gáz a pasi, hogy nem tud hozzá hasonló korú csajt felszedni!

2012. márc. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Mondom hiába mondok bármit, nem hiszik el hogy nincs hozzá közöm
2012. márc. 9. 22:36
 14/18 anonim ***** válasza:
Megnézném azt a 22éves srácot:D Nem lehet egy főnyeremény, ha 14éves kislánnyal kezd:D
2012. márc. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
XD én se láttam még XD
2012. márc. 9. 22:58
 16/18 anonim ***** válasza:

Létezik egyáltalán?:D

Amúgy 2 lehetőség van:

1, tényleg szerencsétlen és az érettebb lányoknál nem tud bevágódni:D

2, csak kihasználja a barátnődet.

2012. márc. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
én nem is értem, hogy ez most mi, meg egyáltalán ezt hogy gondolják.. legyél határozott, mondjad nekik, hogy szarsz bele, és hagyjanak békén.
2012. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
de akkor sem zaklathatnak egy másik embert a hülye problémájukkal, főleg, ha téged nem érdekel, úgyhogy vagy eléred hogy oldják meg, vagy hallgatod még hetekig.
2012. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!