Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy barátnőm, aki most 14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátnőm, aki most 14 éves és egy 22 éves barátja van. Olvasd végig! és sok választ ha lehet!?

Figyelt kérdés
Ez szerintetek normális? Szeretnének már lefeküdni egymással, (bár én nem értem meg őket). Tőlem kérte, hogy próbáljam kitalálni, hogy mikor nem dolgozik az anyja, hogy felmehessen hozzá a srác. Meg, hogy nem e tudom melyik óvszer lenne nekik a legjobb... (de hogy miért tőlem kérdezi azt nem tudom x'D)[Egy kicsit perverz a srác, am jófej XD[...Ezért én hozzátok fordulok! SEGÍTSETEK!
2012. márc. 9. 22:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a mai világban természetesen normális!:)
2012. márc. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. márc. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
ha 28-36 azt mondom oké, de így -.-" A srácnak elég gáz, hogy vele egy idősekkel nem megy..
2012. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ilyen korban még kicsit necces az a 8 év...a szexre nem mondok semmit, mert sok lány baromi büszke arra, hogy 13-14 évesen már ki van lyuggatva.
2012. márc. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kivétel, ezért nem is normális....ő dolguk én nem tudnék egy 14 évessel sokáig együtt mutatkozni nyilvánosan.
2012. márc. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
én is azt mondom hogy nem de én már teljesen bizonytalan vagyok velük kapcsolatban... "de nagyon szeretik egymást"
2012. márc. 9. 22:25
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Sok választ nem, de egyet írok:

Mi a fütyi közöd hozzá? Ha nekik így jó, akkor ne üsd bele a szaglószervedet. Az pedig, hogy óvszerrel akarja csinálni, az tök normális és örülj neki, ha már ennyire a szívden viseled a csajt. Amúgy meg mit kell csodálkozni? Minden 10-12 éves csaj 30-nak maszkírozza magát, azt csodálkoznak, ha meg akarják őket kurni.

2012. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
a csaj viselkedése miatt rohadt korai... neked mi közöd van ehhez az egészhez szerintük? megáll az eszem komolyan, téged kérdezgetnek a gumiról meg arról, hogy mikor nem dolgozik az anyja!!
2012. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Szulfát ***** válasza:
100%
Hát ez azért kritikán aluli dolog.Enyhén durva,hogy egy 14 éves ennyire játssza a felnőttet, a 22 éves pedig kikezd egy 14-el.Szerintem hagy a fenébe,ha nem akarod ezt elmondani valakinek,de én a helyedben nem keverném bele magamat.
2012. márc. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

mind2 engem piszkál ez miatt XD egész nap csörög a telefonom


és sztem sincs semmi közöm hozzá de nem értik meg :S

2012. márc. 9. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!