Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az, amikor valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az, amikor valaki nem csak elgondolkodik, vagy rád pillant, hanem szemez veled?

Figyelt kérdés

Mennyiben más, mint a fent említett dolgok? Mikor mondjuk azt, hogy a férfi flörtöl?


Komolyan kérdezem. Nem vagyok csirke már, de én ezeket annyira nem érzem, és esetleg sokszor nem küldök visszajelzést, pedig érdekel az illető, csak nem veszem a jeleket.


Nme tini srácokra gondolok. Mondjuk egy 30-as férfi?


2012. márc. 6. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
az embernek így is ugy is forog az agya, olyan nincs hogy scak néz és nem arra gondol akit néz...szemez veled: Ergo figyel téged próbál a szemedbe nézni próbálja h felvedd vele a kontaktust! egymás szemébe néztek stimmt??
2012. márc. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez minek minősül akkor?


- Ha rám néz, mosolyog rám a szeme , úgy látom ragyog

- Egyszer úgy nézett rám, hogy zavarba is jöttem. Megállt előttem, én ültem. Csak nézett rám komolyan, nézett, nem szólt egy szót sem. Én zavarba jöttem és másfelé néztem, elkezdtem a mellettem ülővel csevegni.

2012. márc. 6. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

azt , hogy érdekled!!


De ha ennyire közel állt hozzád és egy mukkot sem szólt semmit, akkor annak ellenére h 30 körüli elég beszari! persze a kor nem jelenti azt hogy húúdenagy tapasztalattal is bír valaki!

Lehet tőled várta a reakciót h szólsz valamit...

amúgy elég sz@r helyzet volt ez szerintem mint a 14 éveseknél! :)


De amúgy csillog a szeme meg stb, annyi h érdekled, és a legtöbb esetben a legtöbb pasi már levetkőztet a szemével, de sokakat elkápráztat egy gyönyörű arc hosszú haj szép szemek mosoly...


DE! Tuti h akar tőled valamit!


Ám megsúgom, hogy szerintem! Szerintem! Beszari!

2012. márc. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Alapvetően beszélgető viszonyban voltunk már akkor is, szóval nem volt furi, csak zavarba hozott.
2012. márc. 6. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaaj, hallod, bejössz neki!


Csak bátran! Sok sikert! :D

2012. márc. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudnék neked mesélni pár érdekes dolgot, mindjárt megdőlne az elméleted. Én is ezt gondoltam, de be kell látnom, tévedtem.
2012. márc. 6. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!