Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki, akit 10 évről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki, akit 10 évről ezelőttről látásból ismersz megkérne, hogy legyél a gyermeke apja, furcsa lenne?

Figyelt kérdés

Férfiak írjanak!

Becsönget hozzád egy nő,aki 10 éve szerelmes volt beléd,de te nem tudtad.Azt kéri,hogy legyél a gyermeke apja,hogy a tökéletes gének által tökéletes gyermeke legyen,aki remélhetőleg rád hasonlít.A teherbe ejtés módja tőled függ,és amennyiben tényleg megfogan,szerződébe foglaljátok,hogy nem vagy köteles a gyereket támogatni,látogatni.

Mit szólnál hozzá?


2012. márc. 4. 18:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Ez akkor sem egy jó ötlet. A gyereket is figyelembe kell venni. És ha ez a nő nem tudja eltartani? Megőrül, engem lát benne és bántani fogja? Később zsarol majd, hogy a gyerekkel csinál valamit, ha én nem teszem ezt meg azt....

Jó ötlet akkor, ha leszarod a gyereket teljesen vagy a nő 100% megbízható. Már pedig én egy ilyen nőben nem bíznék. És az én gyerekem génjeit nem fogom rontani xD

2012. márc. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:

"Oké, de te egy sz*r pasi vagy a kutyának sem kellenél."


Azt ugyan miért?Szerinted melyik srác hagyna ki egy aktust ami egyenesen az ajtaján csönget be?(feltételezve hogy szexuálisan bejön az illető és nem vagyok párkapcsolatban)

2012. márc. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
90%
Ebből is látszik, hogy ti pasik mekkora hímringyók vagytok! Mi nők legalább válogatunk!
2012. márc. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

19.köszönöm,hogy végre egy értelmes ember,aki átlátja a helyzetet!:)


A nő sosem zsarolná azt a férfit,és ez a szerződésben is fel lenne tüntetve..Meg nem kell mindenkiről rosszat feltételezni...

2012. márc. 9. 15:37
 25/37 anonim ***** válasza:
Én nem hagyok biztonsági kapukat. Egy ember élet több, mint egy szar kis szerződés.
2012. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
25%

Nem furcsa lenne,egyenesen bizarr,a nő beteg.Önző,aki nem gondol arra,hogy a gyereknek az anyján kívül másra is szüksége van.Mondjuk férfimintára.Aztán csodálkozik,hogy hogy a kisfia vasalja a haját és harisnyát húz....

Normális,épelméjű férfi,ha eljut abba a korba,hogy családra,gyerekre vágyik,akkor azt úgy képzeli el,legalábbis szerintem,hogy apa+anya+gyerek+közös otthon+közös autó+közös kutya(+közös reggeli(közös mittudoménmi egyéb).Nem úgy,hogy odaállít egy akármilyen nőcske a múltból,hogy csinálja fel,aztán,ha akarja megnézheti a gyereket.

Idétlen,gyerekes,beteg nő,elhajtanám a pokolba.

2012. márc. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm,hogy írtál...
2012. márc. 13. 14:49
 28/37 anonim ***** válasza:
Udvariasan elküldeném. Valóban, a természet rendje elleni merénylet, eleve csonka családban nevelni egy porontyot. Épp elég van úgy is, akik kényszerből vannak így. Nem emlékezhetnék ma édesapámra, vagy édesanyámra? Nem, nem...
2012. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

A válaszom ilyesmi lenne: "Te nem vagy komplett."

A másik fele. NEM létezik ilyen "szerződés",legalábbis a gyámügy nem valószínű hogy elismerné.

Még valami. Tekerj egy kicsit az önbizalmadon és SZEREZD MEG MAGADNAK ÖRÖKRE ezt a "tökéletes" férfit ha ennyire szerelmes vagy belé,ne legyél már kishitű! Ez pont olyan hogy a kövér lányok nem hiszik el hogy tetszhetnek bárkinek.

Ki mondta hogy a tökéletesélsportolóférfimintapéldányok csak és kizárólag playmatekkel kezdenek??

2012. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Mert nincs sok esély rá,hogy velem maradna...
2012. márc. 20. 16:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!