Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki, akit 10 évről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki, akit 10 évről ezelőttről látásból ismersz megkérne, hogy legyél a gyermeke apja, furcsa lenne?

Figyelt kérdés

Férfiak írjanak!

Becsönget hozzád egy nő,aki 10 éve szerelmes volt beléd,de te nem tudtad.Azt kéri,hogy legyél a gyermeke apja,hogy a tökéletes gének által tökéletes gyermeke legyen,aki remélhetőleg rád hasonlít.A teherbe ejtés módja tőled függ,és amennyiben tényleg megfogan,szerződébe foglaljátok,hogy nem vagy köteles a gyereket támogatni,látogatni.

Mit szólnál hozzá?


2012. márc. 4. 18:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Vagy pl szájon át kerül be....
2012. márc. 4. 19:06
 12/37 anonim ***** válasza:

Nem ítélem el, ha valaki ezt megteszi, de mondom engem érdekelne, hogy mivan a gyerekkel...Később pedig hátrányom is lehetne belőle.

Amúgy miért nem a feleségem akar lenni egyből az illető?

2012. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Bármikor látogathatnád,és beleszólhatnál a nevelésbe.

Már írtam,hogy azért,mert a nő csak egy átlagos nő,de te izmos vagy,nagyon helyes,intelligens,okos (a nő is),udvarias-úgyhogy az álompasi kategória felsőfoka,és nyilván nem állnál össze egy ilyen nővel.

De a nő már 10 éve az a nő szeretne lenni,aki a halál után is párod marad...

2012. márc. 4. 19:12
 14/37 anonim ***** válasza:

Aztán a gyerekkel zsarolna vagy valami...

És ha nem lesz olyan szép a gyerek?

Vagy engem fog benne látni?

2012. márc. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

Épp azért van a szerződés,hogyha nem kívánsz vele foglalkozni,akkor ne kötelezze!

Igen,hogy ennyi legyen meg neki belőled...

2012. márc. 4. 19:18
 16/37 anonim ***** válasza:
42%
Ez a nő most már kezd kicsit elmeháborodottnak tűnni.
2012. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Mert az tényleg jobb lenne,ha csak letámadná a pasit,jó nagyot dugnának és szépen nevelné titokban a gyereket...-.-
2012. márc. 4. 19:24
 18/37 anonim ***** válasza:
47%

Elküldeném, vagy gumival megdugnám ha abba belemenne ha már így rajong értem:D

Egy alkalmat nem ér meg az hogy utána lesz egy gyereked, szerződés ide oda akkor is a tied, ha meg már akarok gyereket az rendes családba szülessen a valamikori feleségemtől.

2012. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
54%

Érdekes, én értem a kérdést!!

szerintem tök okosan gondolkodik a nő! Ez teljesen normális!

1. a nő gyereket akar, de nincs párja

2. van egy férfi, aki minden esetben bejönne neki, de a pasinak a nő valószínű nem.

3. a nő tudja, hogy neki nem kell a pasitól semmi (se gyerektartás, se semmi) és nyilatkozatot is írnának!!! De a nő TŐLE AKAR GYEREKET!

NEM D*GNI AKAR A NŐ VELE, NEM EZ A LÉNYEG!

4. nyilván a nő szerelmes ebbe a férfiba


Szerintem ezt egy normális pasival meglehetne beszélni, aki belemenne ebbe.

Van olyan, hogy a nő szeretne gyereket, de nem útszéli pasival, vagy egy ronda buta gnómmal, akihez semmi vonzalom nem köti.

Gondolom a nő szép, okos, egészséges gyereket akar, és nem az a lényege, hogy átverje a pasit, hanem a jó "gén" a neki tetsző férfitól.


Szerintem ez teljesen értelmes dolog, bár szerintem ha szexkapcsolatba menne bele a pasi akkor is teherbe eshet a nő, miért zavarná ez a pasit, amikor ez sok helyen megtörténik???

Nyilván senkit sem zavarná ha a nő kihordaná a gyereket amiben az "imádott" férfi vonásai lennének.

Itt a férfi eldönthetné hogy akar e résztvenni a gyereknevelésben, vagy sem.


Szerintem teljesen korrekt dolog.

Sokszor az átlagos nőknek nincs esélyük egy jó pasihoz.

2012. márc. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
miért nem szeded fel a pasit és normálisan ahogy mások is kapcsolta házasság gyerek?
2012. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!