Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire vagytok hiszékenyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagytok hiszékenyek?

Figyelt kérdés
Elhiszitek vkiről amiket mondjuk első talin mond vagy neten ír magáról?
2012. márc. 3. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nagyon az vagyok.
2012. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én kb bármit elhiszek, amit az emberek a neten írnak magukról, más kérdés, hogy a világon semmire nem megy vele. Leírja, elolvasom, jó, megyek tovább. Ha komolyan foglalkozok valakivel, akkor komolyabban is vizsgálom. Amíg nem, addig nekem tökmindegy.


Talizni meg nem szoktam senkivel D:

2012. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok, ha szerencsém rövid időn belül kiderül ha hazudik, ha meg nem, akkor később szembesülök vele, hogy átvert. Volt már rá példa.
2012. márc. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyon hiszékeny vagyok,sajnos.. és naiv is,bárki aki megtetszik,ugyérzem hogy más mint a többi,pedig álltalában pont ugyan olyan..:S
2012. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, és mesélnél magadról röviden picit? *.*
2012. máj. 17. 01:32
 6/11 anonim ***** válasza:
Én elég kétkedő vagyok szerencsémre.
2012. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát én a merő szkeptikusság vagyok maga...

Tökmindegy mit mondanak, amíg én magam saját kezűleg meg nem bizonyosodok róla, hogy úgy van, úgyse hiszem el. Mindenben hátsó szándékot, indítékot, motivációt, stb-t keresek, gyakran érzem úgy magam, hogy FBI ügynök vagyok egy randin, mert órák óta azt elemzem, hogy viselkedik, mit mond, amit mond az összhangban van-e a testbeszédével, hazugságra utaló jeleket keresek, logikai bukkanókat az elmesélt dolgaiban (szerencsére aki érdekel, annak kb minden szavát megjegyzem, amit mond, így feltűnnek azonnal az ellentmondások).

Igazából egyetlen egy ember van, akiben én bízok, mert ő rászolgált, és ő nem a barátom. :D

Párszor átvertek, és ez nálam azóta bekattant, nálam a bizalom luxuskiváltság.

Mondjuk ettől függetlenül nem vágom az emberek arcába, ha azt mondja, hogy ő szereti a spagettit, hogy na te fix, hogy hazudsz, figyellek, múltkor tejbegrízt ettél, csak ha pl állít valami komolyabbat, bólintok, és figyelek, hogy a későbbi cselekedetei alapján ez igaz e, ha igaz, elhiszem, addig eldöntendő kérdés marad, el, nem hiszem kapásból.

21L

2012. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

"Inkább hiszékeny vagyok, mint gyanakvó, még ha becsapnak is. Mert ha hiszékeny voltam és becsaptak, egy pillanatig szenvedek, de a gyanakvás egy életen át gyötri az embert." (Paul Gauguin)

Én hiszékeny vagyok (és nem is bánom, annak ellenére, hogy származott már ebből károm), de a hiszékeny ember nem feltétlenül hülye is - megvan a józan eszem és szerintem elég jól használom is. Érdekes, mert annak ellenére, hogy gyakran gondolok előre a legtöbb eshetőségre, - lehet pont emiatt - meg merem engedni magamnak, hogy hiszékeny legyek. Aki ezzel visszaél, nem belőlem csinál hülyét - mert hiszékenyt becsapni nem feladat. Egyszerűen sajnálom, aki ilyet tesz és továbbmegyek, mert nem érdemes a figyelmemre.

Egyébként konkretizálva (ha ilyen szitu megesne, amire rákérdezel): én elhinném, amit ír, meg amit első alkalommal mond (ha nincs benne logikai bukfenc :D ) - mert hát miért ne? -, de bele tudnék úgy kérdezni - és bele is kérdeznék a tuti kedvéért -, hogy kiderülne, ha sántít valami.

Bár most akkor így belegondolva - lehet, van aki erre már azt mondaná, hogy szkeptikus? Na mindegy, minek nevezem, a folyamatot leírtam, majd eldöntitek, HA kell, hogy mi ez. :)

De miért keres valaki neten így célzottan hiszékeny embereket? :D Ez már önmagában érdekes.

2012. jún. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
neten igen..mert nem látok szemet, arcot, szájtartást..1szóval testbeszédet. de élőben lekapcsolok akár kit :D
2012. júl. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is sajnos nagyon, egy szép pofi, aztán már elhiszek mindent-.-
2012. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!