Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mondta már a pasitok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nielindi kérdése:

Lányok! Mondta már a pasitok, h dagadtak vagytok? Ez hogy esett neketek, hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 09:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

10 éves házasságunk alatt egyszer sem, pedig nem vagyok vékony. Mindig csinosnak tartott, még smink és kusza hajjal is.

Ha ilyet mondana, biztosan nagyon letört lennék, de biztosan eljárnék sportolni, és jobban figyelnék az étkezésre. Illetve megbeszélném vele mi zavarja, és találnánk rá módszert!

2012. febr. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Ex-pasi mondta, de inkább humorosan, úgy fogalmazva, hogy "megasszonyosodtál"... Háát, elismertem, hisz tényekkel nem vitatkozom. :D
2012. febr. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Neked mondta...?
2012. febr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2,5 évig nem volt problémája velem, szépnek tartott, kivánatosnak. de most el kezdett edzeni, személyiedzővel, és már egyből nem vagyok jo neki.

nem vagyok dagadt, de tisztában vagyok azzal, h van egy kis felesleg. (160 cm, 57 kg)

2012. febr. 21. 10:06
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted és túl tudsz lépni a pokrócságán - esetleg nem mész el vele edzeni...? (Az ember mindig törekszik a jobbra.)
2012. febr. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak hétvégn tudunk találkozni, a közös edzés nem megoldható. sok mindent nem is tudok csinálni, a hosszutávu futás is ki van lőve és még sok minden, mert rosszak a térdeim, vizesednek. squasholni járok.
2012. febr. 21. 10:16
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő miért kezdett el edzeni most?
2012. febr. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

Én igen,de nem durván,csak határozottan,úgyhogy meg se bántsam de érezze is.Az excsajom volt,sajnos pont emiatt is mentem szét vele,mert már nem kívántam mint nőt.

Velem is hasonló,hogy edzek már rég óta és azóta az igényeim is nagyon megnőttek az izommal együtt. :)

Én ezért is ismerkedek táncos,fitneszes csajokkal mert hasonló érdeklődés,hasonló elvárások,és ott nem lehetnek ilyen kellemetlen szituációk.


24F

2012. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A végén még a srác lesz a hibás, hogy elkezdett edzeni..? :D
2012. febr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
50kiló vagyok, csörögnek a csontjaim, a volt barátom meg egyszer beszólt h dagadt vagyok.. meg is mutattam neki az ajtót;) hülye p.cs:/
2012. febr. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!