Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Erre hogy reagáltatok volna?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre hogy reagáltatok volna? (kérdés röv. )

Figyelt kérdés
Valamelyik nap a barátomnál voltam. Szokásom hogy felveszem az egyik boxerét. Most is így volt, találtam egyet ami nagyon tetszett, mondta barátom hogy azt nekem adja, nem nagyon hordja. Amikor indultam volna haza, levettem. Valami vérszerű foltot láttam rajta, de nem az én vérem volt, mert már látszott h régi nyom. Kérdeztem barátom hogy ez mi? Erre bejelenti hogy ebbe vesztette el a szüzességét, az a csaj vére rajta. Rendesen tátva maradt a szám.. Kicsit meglepődtem, hogy még képes így nekem adni.. Ti erre mit reagálnátok? :D Vagy én reagáltam ennyire túl?
2011. jan. 24. 19:49
 1/8 lavieenrose ***** válasza:
100%
valósznűleg ez már semmit nem jelent neki..ezért is lenne hajlandó neked adni...szeritnem te reagálod túl. persze biztos nem volt kellemes ezzel szembesülni...de megtartaná vagy eldugná ha még fontos lenne ez neki.
2011. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van olyan aki megtart egy ilyet ? vagy nem mossa ki ? Jézusom... egyébként nem fontos neki már, az egyértelmű, és nem reagáltad túl, én tuti kiakadtam volna...
2011. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

engem mindebből csak az zavarna, hogy miért nem mosta ki? úgy volt kimosatlanul több hónapig/évig a fiókban?

az, hogy neked adta (meg ezek szerint a mosatlanság is) az azt bizonyítja, hogy le se tojja, mi van azzal a boxerrel, szóval nem fontos neki.

de ez a mosatlanság... *fejcsóvál*

2011. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
hát ez eléggé gusztustalan ...de legalább kamuzott volna vamit ,de sztem ezek után ne ved fel a boxereit kitudja mien nők egyébb...izékéje van rajta,igénytelen...és képes lett volna neked adni..sztem hüle de nem fontos neki ,,,csak én attól félnék h kitudja miekt hordoz h ien igénytelen...vigyázzatok óvszer nélkü seemmit ...jobban jársz...én am kiakadtam volna el is mentem volna...:S
2011. jan. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
az előző választ nem én írtam hanem a lány tessóm ..még mielött félreértenétek
2011. jan. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Irtó buta emberek járnak ide. A vért, ha nem egyből mosod ki a ruhát, már nem lehet kiszedni házilag. Ott marad örökre, 100 mosás után is max halványodik. Nincs szó nem mosásról.

Amúgy meg szerintem kamu a duma... ilyen nincs. Abban vesztette el egy csaj... miért lett volna rajta. Na mind1. Sztem poénnak szánta.

2011. jan. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ki volt már azóta mosva, csak mint előttem írták nem jön ki belőle.

Amúgy azért lett véres mert barátom be volt rúgva és csak letolta a nadrágját, és a csaj is szűz volt. Ahogy tolta neki véres lett. Állítólag :D

2011. jan. 24. 20:58
 8/8 anonim válasza:
Én kiakadtam volna :D ,de nem azért mert hogy ebben veszítette el és hogy az a csaj vére, hanem mert undi és miért nem dobta ki akkor...De az első viccelődös "balhé" után nagyon nem érdekelne
2014. okt. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!