Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Valljam be neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Valljam be neki hogy szeretem vagy ne? ♥

Figyelt kérdés
Nagy baj van az a helyzet, hogy szerelmes vagyok az egyik tanáromba valószinűleg női tanár és én is lány vagyok mindig rá tudok gondolni és ha rá gondolok hevesebben ver a szivem és nagyon szeretem szerintetek ő is szerelmes belém?? mindennap mondja hogy szeret meg mindig megsimogat meg megfogja a kezem és szerintetek mondjam el neki hogy én máshogy érzek iránta vagy tartsam magamban?? tudom hogy elfogtok ítélni de ez FONTOS!!! :|
2012. márc. 3. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem picit kamunak tűnik, mégpedig mert nekünk sosem mondja a tanár, hogy szeret, egyik sem, pedig minden tanárunk kedves, jószívű, barátságos, segítőkész... Egyébként meg senkinek ne mondd, neki meg főleg ne, nagyon kinéznének, hogyha kiderülne, hogy egy tanárodba zúgtál bele... Főleg, hogy egy nőbe, lány létedre...
2012. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Szia!

Retardált vagy?

2012. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
utolsó nemnevetek:DDDDDDD
2012. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen ne valld be. Nem hozhatod sem őt, sem magad ilyen helyzetbe. Amúgy szerintem ez nem szerelem, csak afféle kislányos rajongás az idősebb nő felé, aki nyilván szép, okos, művelt, akire felnézel, aki gondoskodik rólad stb.

Tini vagy, tombolnak a hormonok, ezt tudnod kell, én is rengeteg mindent éreztem akkoriban, amin ma csak nevetek vagy pirulok... :)


Teljesen kizárt, hogy szerelmes beléd, ráadásul ha felmerül ilyesminek a gyanúja, akkor fegyelmit kaphat, rosszabb esetben büntetőjogi ügye lehet belőle. Eltilthatják a pályától stb.


Egyáltalán nem ítéllek el, de lásd be, tönkreteheted az életét ezzel. Szeresd őt, mint a tanárnődet, de szerintem ráérsz még bármiféle szerelmi ügybe keveredni, mert túl fiatal lehetsz ahhoz, hogy eldönts bármit. :)

2012. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

szeritnem is kamu,engem nem simogatnak a tanárok és nem is mondják,hogy szeretnek.SŐŐT másnak sem:)

pedig vannak nálam kedvesebb és kevésbé kedves diákok:P

2012. márc. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ne.

A szerelem az más. Inkább példaképed ő, és elképzelhető, hogy szeretethiányod van. Inkább anyapótlékként tekintesz rá.

2012. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Pedig ilyet mond ez a tanár a világ legjobbja és nem kamu!!! és amúgy nagyon szeretem♥
2012. márc. 3. 19:50
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért ne szerethetne, miért ne mondhatná, pláne, ha úgy érzi, lelkileg szükséged van a szeretet érzésére. De mindezt úgy, mint gyereket, mint tanítványt.
2012. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Am nevelőotthonban laksz? Ha nem vagyok túl indiszkrét.
2012. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha máshogy tekintene Rád, mint egy kedves kislányra, akit tanít, és akit megkedvelt, már nem lenne a világ legjobb tanárja, hanem egy bűnöző.


Őszintén kedvesnek találom a rajongásod, de hidd el, ennek semmi jelentősége nincs.


Amit tehetsz: kösd le magad a kortársaid közt! Játsszatok, tanuljatok együtt, mászkáljatok, ha a szülők engedik, biciklizzetek stb., úgyis itt a jó idő! :)

2012. márc. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!