Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha izomállat leszek, jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izomállat leszek, jobban odajönnek hozzám a csajok?

Figyelt kérdés
most is mindenki néz de nem tudom mi fért:D én beszari vagyok, így arra várhatnak hogy én menjek oda. hol vannak olyanok, akik odamennek pasikhoz?
2012. márc. 3. 18:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Semmi köze nincs az izomnak meg a kocsiknak a lányok bevonzásához. Az egyetlen dolog, ami miatt megkönnyítik ezek a dolgod az az, hogy hatalmas önbizalmat meríthetsz belőlük még akkor is, ha eltitkolod őket.

Ebből pedig az következik, hogy nem fog gondot okozni odamenni valakihez csak úgy, mivel bízol magadban. Viszont, ha ujjatlan pólóval nyomulsz bmw-vel és ezzel akarod felkelteni magadra a figyelmet akkor régen rossz az egész és elkerülnek, mint a kutyagumit a járdán.

2012. márc. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"195vagyok es 86kilo" igymar minden tiszta

Neked legalabb 95-100 kgnak kene lenned. Mihamarabb fogj neki edzeni, mivel magas vagy valoszinuleg nehezebb dolgod lesz (lasd: ektomorf testalkat).

2012. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
a butábbak biztos
2012. márc. 7. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!