Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha izomállat leszek, jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha izomállat leszek, jobban odajönnek hozzám a csajok?

Figyelt kérdés
most is mindenki néz de nem tudom mi fért:D én beszari vagyok, így arra várhatnak hogy én menjek oda. hol vannak olyanok, akik odamennek pasikhoz?
2012. márc. 3. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha kivagy gyúrva több az esélyed
2012. márc. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jó de azért ne legyél egy kétajtós szekrény az sztem már ronda...de ha normális értelmes lányt keresel az nem fog akkor se oda menni hozzád ha tetszel neki gyűjts bátorságot és menj oda te ettől leszel férfi nem pedig attól h egy beszari kigyúrt csávó vagy.
2012. márc. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát ha nem vagy valami magas, szerintem visszataszító az 'izomállatság'. Ha megvagy 185-190. akkor még oké, de amúgy tabu. Szerintem dobd a beszariságot, és kész. Egyszer élünk!!:)
2012. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Hát ha nem vagy valami magas, szerintem visszataszító az 'izomállatság'. Ha megvagy 185-190. akkor még oké, de amúgy tabu. Szerintem dobd a beszariságot, és kész. Egyszer élünk!!:)"


Totál egyetértek!

2012. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ronda a fejed, akkor teljesen mindegy, hogy izomállat vagy-e. Szerinted a mai csőnadrágos, vékony izék miért a lányok kedvencei? Mert helyes a pofikájuk.
2012. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az önbizalom az egésznek a lényege. Ha az edzéstől megjön, akkor menj el edzeni.
2012. márc. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jah, az izom mindenhol jol jon. Viszont onbizalom nelkul sz@rt sem er!
2012. márc. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

hat onbizalmam sincs sok, 4evig csak huzta egy csaj egyszer az agyam. azota annyi.


amugy 195vagyok es 86kilo, de eleg cingar gyerek. olyan vagyok mint egy fogpiszkalo :S

2012. márc. 3. 18:41
 9/13 anonim ***** válasza:
Hiába van önbizalmad, ha szarul nézel ki... Nekem volt, ma már nincs.
2012. márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
e aggódj, ilyen hozzáállással soha nem leszel "izomállat" ;) nem úgy megy, hogy hopp, most izmos akarok lenni. Neked emg ahogy elnézem sehogy.. :/
2012. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!