Kezdőoldal » Otthon » Kert » Ez izomállat gép-e? :D

Ez izomállat gép-e? :D

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=jgtEzkADC60&feature=related


nem kicsufolni akarom..de szerintem játékmotorfűrésszel egyenlő...

vélemények? a fűrészről?


2011. nov. 27. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Ácsoknak hasznos lehet. Kicsi, könnyű.

Otthonra, hobby kertekben is nagyon hasznos eszköz lehet.

Persze ha normális lánc van rajta.


Nyilván nem ezzel indulnék Kanadába fát vágni, de nagyon jó kis szerszám a megfelelő területen.

2011. nov. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát igazad van.de ilyen fát vágni amit a videoban vágott.hátt gyatrán vitte szerintem..
2011. nov. 27. 18:29
 3/4 dirtboy ***** válasza:

kis csonkázó gép,az hogy sz arul vágott az nem árul el róla semmit,lehet hogy csak életlen a lánc,na meg nem éppen egy favágó vágott vele.

hát nem egy stihl az biztos de a stihl-nek is van ilyen kis egykezes csonkázója és nekem is jól jönne egy ilyen mikor éppen légi favágást csinálok és nem a 6-7kilós géppel kéne felmásznom.

2011. nov. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A videó címe magyarul: Amber antik láncfűrésszel

szóval nem véletlen, hogy nem visz úgy, mint egy 2010-es gép, de valószínűleg X évvel ezelőtt jónak számított.

2011. nov. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!