Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam és néha eléggé megtetszik de pár hét után elmúlik, aztán megint tetszik. Van 1-2 dolog amiben hasonlítunk meg néha tudunk beszélgetni. Ne oltsatok lécci, de én utálom a cigányokat és az a gáz, hogy ő ott lakik valahol a cigányokhoz közel de szerintem ő nem az, mert kék szeme van, fehér bőre és világos barna haja. Nem is beszél úgy mint a cigányok meg nem viselkedik úgy. Csak láttam olyan képeket ahol cigányokkal is van, meg a múltkor az egyik osztálytársam mondta valakire hogy büdös cigány, ez a gyerek meg mondta hogy "naaa...okosabban" viszont szoktam kitenni az üzenőfalamra Kárpátiát, Egészséges fejbőrt meg ilyeneket és néha lájkolja. Nem tudom mivan ilyenkor meg tetszik neki a rétinigger kifejezés. Mellesleg ő is szokott másokat cigányozni, de a mi osztályunkban ez már olyan mintha hülyéznéd a másikat. Ja és van sok testvére. Nem akarom hogy tetsszen vagy valami, mert na..amit fentebb leírtam. Csak amikor beszélgetünk akkor erre nem tudok gondolni, meg úgy vagyok vele hogy mind1 az. Tudom, hülye kérdés, de nekem mégis fontos.

15/L


2012. márc. 2. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik elérkezett a "15L vagyok - hülyeségeket kérdezek" óra.
2012. márc. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eskü nem szoktam ilyen hülyeségeket kérdezni :D de most muszáj volt.
2012. márc. 2. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hülye kérdés, de nekem mégis fontos.


Neked fontos nekünk nem

2012. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Centurio77 ***** válasza:

GYORSAN!

WTF! XD!

2012. márc. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
oláh cigányoknál sok a kékeszemű,világos hajú :/
2012. márc. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!