Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves srác vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves srác vagyok, nemrég jöttem össze életem első igazi barátnőjével. Nagyon beleszerettem, de miért nem tudok feloldódni mellette?

Figyelt kérdés

Nehéz és hosszú utat jártam be mire megtaláltam őt, bármit megtennék hogy ne veszítsem el. De valahogy mégsem tudok a társaságában feloldódni. Érzem hogy megbízhatok benne és ő is azt hogy bennem. De már többször megjegyezte mikor összebújtunk és csókolóztunk hogy érzi hogy a szívem mindjárt kiugrik a helyéről és kicsit remegek is. Pár találkozás után ez egy kicsit jobb lett, de ez csak a kezdet volt. :( Tegnap megpróbáltunk szexuálisan is közeledni egymáshoz, de egyszerűen nem akart felállni. Pedig korábban masztizás közben és sok reggelen is úgy áll mint a cövek... Ő nagyon kedves velem, gyönyörű és borzasztóan kívánom de most egyszerűen elsüllyednék szégyenemben. Egyszerűen csak tipródom, fel-alá járkálok és fogalmam sincs mit tegyek.


Köszönöm aki elolvasta, a bunkó válaszokat kérem mellőzzük!



2012. márc. 1. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igyatok pár pohár bort:)És úgy bújjatok össze...Minden adott,hogy elengedd magad mellette,szóval tényleg ne aggódj!
2012. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak egyet mondhatok: lazíts és minden rendben lesz. Ha ez a lány ugyanúgy érez irántad, akkor fel fogsz oldódni. Esetleg beszélgess vele erről, mondd el neki, hogy kissé feszengsz, hogy ne higgye, hogy suta vagy.
2012. márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

először is nyugodj le. majd gondolkodj. azért görcsölsz, hogy nehogy elronts valamit. na most ezt tisztázzuk. a lány szeret téged, és mivel szeret így meg fog bocsájtani, ha elrontasz valamit.

azután. nem kell a szexuális együttlétet siettetni. majd jön, mikor készen állsz rá. addig petting és aludjatok együtt és sokat csókolózzatok. mondjuk teljesen nyilvános helyen is akár (nyilvános helyen önbizalmat ad. legalább is nekem igen).

ja és már nem vagy kamasz.

próbáld el elhinni, hogy a lány tényleg szeret téged és nem fog elhagyni. higgy és bízz benne. mondogatni magadnak könnyű. de rendületlenül kell hinned ebben és az a nehéz.

higgy magadban, hogy nem fogsz mindent elszúrni. igen is több vagy mint egy 15 éves.

ezeket mindenképp tisztázd le magadban!!!

2012. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szimpi arc vagy te nekem, hasonlítasz is rám leírásból ítélve.


Ne aggódj idő és türelem és menni fog a dolog.


Ha igazán szeret a lány segíteni fog neked és nem hagy el.

2012. márc. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkitől a biztatást. A piától azért tartok hogy nehogy az ellenkezős hatást érje el. Tudom, nem egy üveggel kéne meginni. :) A barátnőm örült neki mikor megtudta hogy ő nekem az első, de attól tartok hogy mégis egy felnőtt nő akinek vannak igényei...
2012. márc. 1. 16:57
 6/6 anonim ***** válasza:
ahhoz mit szólsz, hogy kezdetnek nem magával z aktussal próbálkoztok, hanem csak te próbálnál örömet szerezni neki? egy kis masszírozás, aztán jöhet több is ;) akkor még nem lesz rajtad a nyomás, hogy nem áll úgy, ahogy kéne, és a barátnődet is kényezteted.
2012. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!