Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok van közötetek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van közötetek olyan aki szereti ha egy fiu kislányként bánik vele?

Figyelt kérdés
várom a válaszokat föleg lányok válaszát

2012. febr. 29. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha általánosságban gondolod, akkor néha jóleső az egy nőnek. Ha viszont szexre, akkor nem.
2012. febr. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem sexre gondolok biztos van olyan aranyos szeretet éhes kis csaj aki szereti ha néha kislányként viselkedhet
2012. febr. 29. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te még mindig nagyon beteg és pedofil állat vagy.
2012. febr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok, a férjem 35. Szoktam kényesen beszélni otthon és kacagunk rajta, ha erre gondolsz..
2012. febr. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem néha jól esik, de csak pár percig poénból, mi is jókat nevetünk rajta
2012. febr. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a kényes beszédre gondolt! Hanem hogy kislány tested legyen és hadd pelenkázhasson. Persze csak előjátékként!:)))

Minél fiatalabb vagy, annál jobb, igaz űI?:DDDDD

2012. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
azért olyan 16-18 évesnél ne legyen fiatalabb az csaj aki szeret kis lányként viselkedni úgy mint például 4-5 éves lánya játékban az egy dolog hogy a kislánynak még kell a pelenka,mert be szokott pisilni van ilyen lány
2012. márc. 1. 17:39
 8/8 A kérdező kommentje:
olyan csajok jönek be akiknek pici a kezük a lábuk mindenük aranyos kis bujos igényli ha hogy szeretgesék ha szeretné a csaj be is pelenkáznám és idönékt kis lányt bánék a lányal ha a lány is bene lenne van olyan csaj aki szeret kislányként viselkedni néha ? Ha nem akarja a csaj pelust hordani az se baj de legyen legalább 14 éves kis csaj
2012. ápr. 26. 15:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!