Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan definiálnád a romantika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan definiálnád a romantika fogalmát? (nem a 19. száazdi korstílusra gondolok)

Figyelt kérdés
Döbbenetes, de eddig akárkit megkérdeztem, senki se tudta megfogalmazni, hogy mi az.Kérlek szépen minél bővebben, összetettebben próbááljátok meg, mert egy olyan valakivel szeretném megértetni ezt az gondolkodásmódot, érzést, aki szerelmes,de egyszerűen nem tudja, hogyan kell romantikusnak lenni.Előre is köszönöm.
2009. jún. 6. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

A valóság önámító szépítése.

Ehhez mit szólsz?

Boszi

2009. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
még mindig én vagyok, a kiegészítést először nem olvastam el. Hát hosszabban nehéz lenne ezt definiálni, szerintem hozz fel neki példákat, olyanokat, amiket te romantikusnak találsz.
2009. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SzSzili ***** válasza:
A romantika definiálhatóan amorfizálódott periférikus komplexum, ahol a pszedoindividualisztikus egocentrumban kiváltja a "dejóbaszni" érzést.
2009. jún. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!