Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon érzékeny vagyok ha szerelem, romantika, szex kerűl szóba és szinte a sírás kerülget a bánattól? Mással is van ilyesmi? 17F

Figyelt kérdés
Nagyon érzékeny vagyok sajnos, nem tudok mitt tenni ellene, de majdnem annyira mint egy lány... :( Szégyellem magam emiatt, bár azt mondják ne szégyeljem maga, mert teljesen elfogadtak így. Pszichológushoz jártam még régebben sok sok hónapig... És ő azt mondta hogy én nagyon érzékeny ember vagyok, az életet és világot teljesen máshogy fogom fel. A világnézetem egyedi és olyan dolgokon is fennakadok amiken messze nem kéne... :( Azt mondja, hogy amikor mentem hozá, mindig lerít rólam hogy nagyon magányos vagyok és elkeseredett, boldogtalan... És igaza van. Mert eddig sajnos csak visszautasítottak a lányok és még nem is engedték meg, hogy megcsókoljam őket... :( Nagyon sokszor, amikor a szerelmet, a szexet, a romantikát hoztuk fel témának a beszélgetésünkön, minden nyomósabb ok nélkül egyszerűen sírva fakadtam. Ő azt mondta nem szégyen hogy vannak érzéseim, sőt, bátorított hogy adjam ki őket és dicsért hogy nem folytom el, ám én mindig elnézést kértem mert szégyeltem magam... Egy fiúnak nem szabadna sírnia ilyen könnyen! De egyszerűen képes vagyok totál elkeseredni hosszú órákra (nagyjából 5-6-ra) amikor valahogy szóba kerül a szerelem, a szex stb... És legtöbbször erölködnöm kell, hogy ne sírjak, bár mindig észreveszik hogy valami olyankor nincs rendben velem, megrémülnek az emberek vagy nem értik mi történt velem... Szerencsére vannak közeli barátaim, akikkel bátran tudok ezekről beszélgetni és mindig meg tudnak vígasztalni, vagy önbizalmat adni... De az önbizalmam ismét eltünt, mert megint átvert egy lány, csak játszadozott velem, semmit sem jelentettem neki, ki akart használni és élvezettel nézte hogy pofára esem... Úgy 10 lány utasított eddig vissza... És már nincs semmi kedvem vadászni, elegem van az egészből... Volt hogy nagyon élveztem a dolgot és ezek hihetetlenűl szép emlékek, de mindig azzal végződött az egész, hogy bunkón megszabadult tőlem, vagy örökre lelépett... Tudom, hogy bennem is kell, hogy legyen hiba. Nem létezik, hogy nincs, ha 10 lánynál próbálkozol és mind elhajt így téged, ott a fiúban is lehet gond... Egy közeli lánybarátom ezt mondta: Tudom, hogy messze te vagy a legérzékenyebb az osztálban, még a lányoknál is sérülékenyebb vagy. Ez lerí rólad és nem bántásból mondom! És fáj amiket meséltél magadról, amiket veled tettek a lányok, mert pont te vagy az aki nem ilyen lányokat érdemel. De a világ tele van ilyen r.banc.kkal, sajnos... Sok lány rosszabb, mint a férfiak! Velem is szórakoztak már fiúk, de nem olyan mértékben, mint veled! Amiket tettek, már a gerinctelen, undorító csoportba tartoznak! Az ilyen szörnyetegek ne vegyék el a vadászkedved! Te beléd is bele van kódolva a hódítási vágy, hisz fiú vagy! Kűzdened kell tovább. Csak akkor nyerhetsz." És igaza van... Csak néha ez a küzdelmet már nem is örömből csinálom... Elszúrok valamit. Sajnos... Mi lehet az oka annak, hogy nem szeretek a szerelemről beszélni? Miért fáj róla beszélni?
2010. jún. 29. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Na hát amilyen válaszokat itt kapni fogsz... Akkor egész este sírhatsz.

Szerintem meg fogod találni a hozzád illő társat, lesz olyan, akinek pont ez fog tetszeni benned. Ki tudja?

Nem kell elkeseredni, te ilyen vagy és kész.

2010. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elolvastam és csak annyit tudok mondani, hogy csaj miatt sose kerülj a padlóra. Legyen tartásod, a becsület mindennél fontosabb. A legfontosabb: Olyan vonat után nem szabad szaladni, ami nem vesz fel. Küzdj és megtalálod az igazán hozzád illőt. Ha padlón vagy, neked annyi. Hinni kell abban hogy lesz egy nagyon jó szakasza az életednek, és ez a legváratlanabb pillanatban fog jönni. Ne tedd ki magad annak hogy játszadozzanak veled. 17 éves vagy, majd az élet keményebbé tesz.
2010. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
14%
mekkora gyíkfing
2010. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Egy nőnek se dicsekedj ezzel a tulajdonságoddal,mert a mai nők ezt egyáltalán nem értékelik...Sőt,körbe fognak röhögni!

Ribikkel van tele ez az ország!

2010. jún. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyszerűűű... szerezz önbizalmat :) arra nem tértél ki hogy sportolsz-e valamit, gondolom nem, vagy már nagyon rég volt. Azonnal kezdj el sportolni, gyúrni, futni, amit akarsz, de nem ártana először is egy fasza önbizalom erősítő tréning. Gondolj bele egy előzékeny, sportos, de nem egoista pasi mennyire ideális a csajoknak :D

Aztán a következő lépés, ha másképp látod a világot akkor keress hasonló beállítottságú csajt. Ha különc vagy nem az átlagos emberek valóak hozzád.

Következő lépés... ha tuti csajt akarsz aki lelkileg közel állhat hozzád... nézz a tükörbe, vagy kérdezz meg egyet-kettőt a barátnőid közül hogy ők 10-ből hanyast adnának a külsődre. Ebből vonj le 1-2-őt és alattad levő csajokat keress. Nem 'csúnyákat' csak kevésbé ribancosokat... ezekhez a csajokhoz alapból bevágódhatsz mer ugye magasabb kategóriában vagy és jobban meg is becsülnek...

Ha szexre mész úgyis luk-luk, nemde? Ha meg nem, akkor úgy is csak lelkitársat keresel, lelkitárs meg nem attól lesz valaki hogy nagy a 'tüdeje' :)


Remélem tudtam segíteni xD Tehát:

1. Sport

2. Önértékelés

3. Önértékelés mínusz 1-2 csaj keresése.

4. Enjoy! xD

2010. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Először is el kell mondanom , h fantasztikus érzelmi intelligenciával rendelkezel, amit nagyon becsülök benned.Továbbá az is tetszik, h belátod, h benned is van hiba! Ez így is van !Elég azt a mondatod kikapni , h a barátaid adtak neked önbizalmat! Nem helyes önbizalmat nem a környező személyektől kell nyerned hanem abból , h meglátod a jó tulajdonságaidat és elfogadod magad olyannak amilyen vagy!A szerelem szex téma azért érint téged érzékenyen mert nincsen benne tapasztalatod.Nem csodálom továbbá azt sem , h a lányok nem hagyják , h megcsókold őket, hiszen érzik rajtad a bizonytalanságot.erre egy igen érdekes példát hozok fel: A kutya(lány) megérzi ha az ember(te) félve közelít hozzá és morog/harap.Azt is mondtad, h a küzdelmet már nem is csak örömből csinálod, ez azért van mert egyre jobban akarod egyre görcsösebb leszel a lányok ezt nem tolerálják.Ne erőltesd annyira ezt a szerelem témát!Keress magadnak más elfoglaltságot a barátaiddal lógjál közben figyeld a viselkedésedet!Amit nem találsz jónak azon változtass ! Ha tudsz rajta változtatni lesz önbizalmad és a lányokkal is könnyebben elboldogulsz majd. Mivel ez egy 2010es kérdés nem tudom mennyire van még aktualitása.Ha van, akkor remélem tudtam neked segíteni:))


16/L

2012. máj. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!