Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Teljesen oda vagyok érte. Okos, csinos, vicces... Szeretem a humorát, szeretem, hogy olyan kedves, segítőkész, aranyos... Szeretem amikor felemeli a hangját. Szeretem, hogy mindig olyan csinosan öltözik.. :) Szeretem a kékes-zöld szemét, a gyönyörű mosolyát, a gyönyörű arcát, ajkait, az alakját. Szeretem hallgatni mikor beszél... Szeretem ahogy tanít... Szeretem, hogy annyi jó tanáccsal megáldott már. Szeretem, hogy annyira jószívű. Hiába akasztja ki néha 1-2 kölyök... Leszidja őket, de utána ugyanúgy segít nekik. Még, ha nem is kéne... Szeretem, hogy mindig odafigyel mindenkire. Szeretem, hogy tantárgyon kívül is mehetek hozzá bármivel, ő mindig segít. Szeretem, hogy olyan megértő. Szeretem, hogy olyan fiatalos. Szeretek mindent benne jaaajjj...
2012. febr. 25. 23:38
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
nekem ehhez van egy jó kis tippem mint ahogy írtam már ezelőtt hogy szemeztem vele na nem elhallgatni kell hanem lazán odamenni ahogy én is teszek és megmondani neki nem csak egyszerű tanár hanem annál sokkal többet érzel és ha tudja kezelésbe veszi a dolgot ;)
2013. jún. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Bettussss válasza:
Teljesen lehetséges. Én is pontosan ugyan így vagyok.. Lehet hogy segítene,hogyha beszélnél róla valakinek:) Mondjuk nekem az jobban bejön,hogy magamba zárom,nagyon mélyre..de mindenki más:) 14/L.
2013. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!