Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Teljesen oda vagyok érte. Okos, csinos, vicces... Szeretem a humorát, szeretem, hogy olyan kedves, segítőkész, aranyos... Szeretem amikor felemeli a hangját. Szeretem, hogy mindig olyan csinosan öltözik.. :) Szeretem a kékes-zöld szemét, a gyönyörű mosolyát, a gyönyörű arcát, ajkait, az alakját. Szeretem hallgatni mikor beszél... Szeretem ahogy tanít... Szeretem, hogy annyi jó tanáccsal megáldott már. Szeretem, hogy annyira jószívű. Hiába akasztja ki néha 1-2 kölyök... Leszidja őket, de utána ugyanúgy segít nekik. Még, ha nem is kéne... Szeretem, hogy mindig odafigyel mindenkire. Szeretem, hogy tantárgyon kívül is mehetek hozzá bármivel, ő mindig segít. Szeretem, hogy olyan megértő. Szeretem, hogy olyan fiatalos. Szeretek mindent benne jaaajjj...
2012. febr. 25. 23:38
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
kérdező én a helyedben nem mondanám el neki, hogy mi van...még megilyed és elintézi, h megbukj kb mindenből :D
2012. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
49%
én csak az után mondanám el hogy mi van miután már elballagtam abból a suliból
2012. febr. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:

Ha megijedne sem tenne ilyet! Nagyon rendes nő!


Még 2 évig maradok....

2012. febr. 26. 00:10
 24/52 anonim ***** válasza:
34%
Na ez a legjobb, 2in1 divat! Nem elég, hogy divatbiszex vagy, még a tanárodra is ráhajtasz!
2012. febr. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 A kérdező kommentje:
Miért lennék divatbiszex? Könyörgöm az ilyen válaszokkal hagyjatok... Azért mert a barátnőid azok, én nem. Nőj fel kicsi szívem. Nem mindenki lesz divatból homokos, leszbikus vagy akár biszexuális. Nagyon elterjedt a dolog, és ezért mindenki divatnak hívja. Közbe meg csak az emberek rájöttek, hogy nem szégyen az, ha nem vagy ugyanolyan mint a többi. Gratulálok az észjárásodhoz kedves utolsó. A válaszoddal megmutattad, hogy vannak buta emberek. Sajnos elég sok van belőlük.
2012. febr. 26. 14:31
 26/52 anonim ***** válasza:
0%

Jól van... csak hogy tudd, pár évvel idősebb vagyok, mint Te drágám, de azért nyugodtan jártasd csak a kis szád. Nem szégyen, ha valaki a saját neméhez (is) vonzódik, de mostanában jelentősen megnőtt ezeknek a száma, nem?

Itt befejeztem a veled való társalgást.

2012. febr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 A kérdező kommentje:
De. De ha látsz egy 'ilyet' akkor nem kell rögtön rávágni, hogy ő biztos divatból csinálja...
2012. febr. 26. 17:17
 28/52 anonim ***** válasza:
Egyet tudsz tenni. Mélyen hallgatni a dologról, mert nem vezet jóra a tanár-diák szerelem (és neki ebből baja lehetne), és kivárni, amíg befejezed a sulit, azaz érettségiig vagy a technikusi vizsgáig. Utána érdemes csak azon gondolkodni, hogy tényleg akarsz-e tőle valamit. Na meg ha van férje vagy vannak gyerekei, akkor eleve felejtős a dolog.
2012. febr. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:
Nincs se férje, se gyerekei! De én annyira akarom őt, hogy az már hihetetlen! Ha csak neki mondanám el? Csak, hogy lássam, hogy reagál?! Ez sem jó ötlet??
2012. márc. 1. 00:20
 30/52 anonim ***** válasza:
Csak 1 kérdésem van: szeretkeztél már nővel?
2012. márc. 1. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!