Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanárnőmbe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanárnőmbe. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
Teljesen oda vagyok érte. Okos, csinos, vicces... Szeretem a humorát, szeretem, hogy olyan kedves, segítőkész, aranyos... Szeretem amikor felemeli a hangját. Szeretem, hogy mindig olyan csinosan öltözik.. :) Szeretem a kékes-zöld szemét, a gyönyörű mosolyát, a gyönyörű arcát, ajkait, az alakját. Szeretem hallgatni mikor beszél... Szeretem ahogy tanít... Szeretem, hogy annyi jó tanáccsal megáldott már. Szeretem, hogy annyira jószívű. Hiába akasztja ki néha 1-2 kölyök... Leszidja őket, de utána ugyanúgy segít nekik. Még, ha nem is kéne... Szeretem, hogy mindig odafigyel mindenkire. Szeretem, hogy tantárgyon kívül is mehetek hozzá bármivel, ő mindig segít. Szeretem, hogy olyan megértő. Szeretem, hogy olyan fiatalos. Szeretek mindent benne jaaajjj...
2012. febr. 25. 23:38
1 2 3 4 5 6
 41/52 A kérdező kommentje:
Én mondtam el neki, hogy biszexuális vagyok. Kérdezősködött, hogy voltam-e már lánnyal... Zavar-e ez, meg, hogy mit szólnának mások. Meg, hogy nem kell elmondanom senkinek, ez a saját életem. Sose foglalkozzak mások véleményével, csak az legyen a szeme előtt, hogy én boldog legyek. Röviden ennyit mondott rá. Szerintem simán megtudnám vele beszélni a dolgokat... De várok nyárig... Mindennap van vele órám, lehet nem tudnék a szemébe nézni. Főleg, ha nemet mond.... Köszönöm szépen a válaszokat. Mindenképp elfogom neki mondani mit érzek.
2012. márc. 2. 20:09
 42/52 anonim ***** válasza:

Szia. Erre nem tudok konkrét választ adni, mert sok érv szól amellett, hogy elmondd, és amellett is, hogy ne.


Elmondhatnád, mert: szerintem neki is leesett, hogy jobban jóba vagytok ti ketten, mint ő bármely más diákkal, és amit mondtál neki, azt felfoghatta célzásnak is, és nem visszakozott, hanem ugyanolyan maradt a kapcsolatotok. Meg azért is... Mert ha nem kockáztatsz, akkor az egész életed "mi lenne ha"-kből fog állni. Ezt pedig ugye nem akarod. Persze sokszor bele fogsz bukni ebbe, de ha nem teszed meg mindig a lépést, akkor nem tudhatod, hogy miről maradsz le.


Ne mondd el: mert tanár-diák között NINCS párkapcsolat. Nincs. Lehet, hogy ő kedvel, de csak mint barátot, és akkor az meg neked lenne rossz. Ha visszautasít, akkor meg elmennél (említetted) aminek nincs túl sok értelme.


De lehet, hogy jobb ha nem derül ki, mert lehet, hogy elmész a sulidből csak azért, hogy a barátnőd legyen.

2012. ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

szerintem amikor kettesben vagy a tanárnővel, érj hozzá.

fogd meg a kezét és nézz a szemébe és mond neki :

Szeretem tanárnő amióta csak megláttam. Nem tudom Ön nélkül kibírni. Egész nap csak Önre gondolok. Szeretem, Szerelmes vagyok a tanárnőbe !!! és ha akarod meg is csókolhatod a száját.


erre biztos fog valamit mondani.

2012. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Érdekes lenne :D De már van ötletem :)
2012. ápr. 15. 00:54
 45/52 anonim ***** válasza:
Ha megértő,szerintem nyugodtan mondd el neki! :) Azóta történt már valami?
2012. nov. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert az új BTK szigorúbban bünteti majd a tanár-diák közti szexuális viszonyt, így ha tényleg kölcsönös lenne a vonzalom, akkor sem mondana igent.
2012. nov. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
Tudsz már róla valamit? Ha nincs férje akkor van élettársa vagy szexpartnere, vagy ha tényleg leszbi, akkor barátnője van-e vajon.
2012. nov. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
na ezzel nem vagy egyedül én is oda vissza vagyok a tanárnőmért és nem tudom mit csináljak mert ugyanis van gyereke és férje is de ha arra gondolok akkor valamit sejthet a dolgaimról mert állandóan a kedvében járok mindig segítek neki és csokit adok neki mikor névnapja van meg szüli napja és szerintem ebben a kérdésben szinte nincs megoldás csak az hogy ha elfelejted mert ha csak arra gondolsz nem tudod igazán mit reagál én is így vagyok vele és még annyi is elég lenne ha legalább megölelhetném de ki tudja ki mit mondana és még lehet ő is félre reagálná vagy maximum ebben az esetben olyan baráti dolognak venné és nem lenne akadálya
2013. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
22:20 dettó ugyanez van velem...
2013. ápr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
14:29 én ma szemeztem vele és csak egy tenyérnyi rés volt az arcunk között meg egyfolytában nézett aztán meg mosolygott én vissza mosolyogtam olyan jó volt :) meg az a konkoly mosoly az arcán áhh azt hittem bele halok hogy még csak meg sem ölelhetem
2013. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!