Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van aki lelőne, van aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki lelőne, van aki mindent megadna értem, mi?

Figyelt kérdés
Vannak emberek, akik imádnak mert vidám és mosolygós vagyok. Azonban akad jó pár is, aki inkább lelőne (volt aki szó szerint ezt mondta) Szerintetek? Én kifejezettem élvezem hogy megtudom nevettetni az embereket, és a környezetemben nincs is szomorú barát ha én is ott vagyok, de van akinek viszont már a f.sza is kivan azzal, hogy mindig nevetgélek. Holott mért kéne mindenhez fapofát vágnom, csak azért mert nekik az alapállapotuk az hogy néznek bele a világba.

2012. febr. 25. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Tipikusan erre mondják, hogy attention whore.
2012. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mindig ilyen voltam. ha egyedül vagyok itthon akkor egy tál zabpehellyel a kezemben is táncra perdülök. a nevetés lételemem... nem azért csinálom hogy felhívjam magamra a figyelmet, pláne ilyen emberek figyelmét akik nem is kíváncsiak rám.
2012. febr. 25. 19:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez iszonyatosan jó,mindenképp maradj meg ilyennek.Nem is tudod én mit megadnék azért hogy ilyen lehessek,sajna én pont ilyen melankolikus elcseszett barom vagyok.De az olyan ismerőseim körében mint Te,azért képes vagyok feloldódni és soha nem jutna eszembe őket utálni azért mert szépnek látják az életet.Pont így van ahogy mondtad,én se direkt vagyok ilyen,ez van.Mind mások vagyunk.A lényeg hogy gyűjts magad köré rengeteg ilyen csodálatos és optimista embert,a többieket meg szard le!És pont azzal ölöd meg a rosszindulatukat,ha egy-két epés de vidám beszólást intézel hozzájuk.
2012. febr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a pesszimistákkal, Te csak legyél mindig optimista. Sok boldogságot.
2012. febr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, mennek a felpontozások :)
2012. febr. 25. 19:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szaaard le azokat a rosszindulatú dögöket... :D
2012. febr. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 mus musculus ***** válasza:
Azért szerintem nem mindegy, mit is takar pontosan a vidám és mosolygós jelző. Vannak ismerőseim, akiknek bármit mondok bármilyen formában, röhögéssel válaszolnak, idétlenek, hiperaktívak, a grimaszolás nagymesterei, felváltva gügyögnek és aszalnak egész álló nap, na az ilyeneket én is a föld alá kívánom.:D Ha simán csak derűlátó és mosolyogtató jelenség vagy, az nem gáz, kellenek az ilyen emberek is erre a világra.:D
2012. febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem fogyatékos vagyok :D Csupán vidám :D
2012. febr. 25. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!