Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves lányok (vagy akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szulfát kérdése:

Kedves lányok (vagy akár fiúk)! Ti mit tennétek a következő helyzetben?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel nagyon jó barátok vagyunk.Nemrég volt egy félreértés közöttünk,mert azt hitte hogy tetszik nekem(ezt ő nem viszonozta volna).Emiatt hosszú ideig levegőnek nézett,de megbeszéltük a dolgot és úgy tűnt,hogy minden rendben.Egy ideje azonban megint levegőnek néz és én teljesen tanácstalan vagyok,mert sejtésem sincs,hogy mi az oka.A lényeg:nincs valami ötletetek,hogy miért csinálhatja?
2012. febr. 24. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyit sem ér neki a barátságotok, hogy megkérdezze tőled, igaz-e ez meg az, mielőtt levegőnek nézne, nem érdemel meg.
2012. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van. De beszélhetnél vele.
2012. febr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyetértek elsővel ... Sajna én is tapasztaltam ezt csak még 8 évig voltunk legjobb "barátok" bár én mindig is többet éreztem de nem lényeg.Aztán egyszer brutálisan összevesztünk és én nem bírtam kibékülni vele de csak sikerült azóta arra nem méltat néha hogy szólon stb.Ezek ilyen női dolgok vagy van rá magyarázat vagy nincs semmi oka ...
2012. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen nekem is volt, hasonló alapszituval, csak az én esetemben nekem tényleg bejött a csaj. Levegőnek nézett, ahogy téged. Megdumáltuk, majd én tetszettem neki és azt szerette volna, ha szexelünk, de csak egyszer. Én ezt kihagytam mondván, hogy tuti véget ér ezzel a barátságunk és ezt nem akarom (mellesleg a legjobb barátnőjével jártam össze sunyiban és féltem, hogy kitudódik minden) Aztán tanúja voltam az intenzív elidegenedésnek, a szemem láttára romlott meg a barátságunk kb 2 hét alatt. Hiába kerestem mindig kamu programokat talált ki. Ma ha ráírok, vagy felhívom, akkor el-elbeszélgetünk, de témánk igazából már nincs. Nem is mozgunk ma már egy körben.

Nehéz jól cselekedni, hiába, ez a női logika...

2012. febr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,sokat segített mindenki(már azzal is normális választ írt).De beszélni mindenféleképpen fogok vele,csak érdekelt:mások milyen véleménnyel állnak hozzá,mit tennének,mit gondolnak.Szóval köszi szépen.
2012. febr. 24. 21:47
 6/6 A kérdező kommentje:
A nagyobb baj az,hogy mostanában mintha már nem is lennénk barátok.Amióta csak barátok vagyunk,mindig amikor találkoztunk ő rám mosolygott(én úgyszintén).A tanév ezen félévében meg mintha kicserélték volna(a félreértés óta).Pedig nagyon jó barátok vagyunk és én nem akarom hogy ennek a barátságnak vége legyen.
2012. febr. 24. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!