Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szeret?

Figyelt kérdés

Tábroba ismertem meg egy srácot...a táborban is dumálgattunk,meg elvoltunk...utolsó este utánamkiabálta:"Szeretlek!"...én poénnak vettem...

aztán azóta neten tartjuk a kapcsolatot,és már többször mondta hogy szeret,meg bókolgat meg hasonlók...

ha nem is szeret,akkro bejövöok neki?vagy mi?

normális válaszokat kérlek,és a végére írd oda légyszi a nemed és a korod :)

15/L


2012. febr. 22. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
nem volt elég egyértelmû?
2012. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem igazán :/
2012. febr. 22. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg tetszel neki. Ha a srác még szűz akkor lehet komolyan gondolja, ha nem, akkor esélyes, hogy csak ágyba akar vonszolni. De szerintem ha a táborban utánad kiabált ilyet, akkor szerintem komolyan gondolja, mert ez ritka.. Én nem tennék ilyet legalábbis..

19/F

2012. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Utolsó:Tudtommal még szűz...nem az a fajta srác,akit csak a sex érdekeljen,legalábbis szerintem...Köszi a választ.


Várom a továbbiakat is:)

2012. febr. 22. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Bókolgat, azt mondja hogy szeret => Tetszel neki
2012. febr. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen , komolyan gondolja.. :) És csatlakozom az előttem szólókhoz , ugyanis tényleg igaz a legtöbb esetben hogy ha szűz akkor komolyan mondja.
2012. febr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért nem veszed a lapot. Elég egyértelmű.
2012. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
talán önbitalom hiány,vagy valami hasonló:P
2012. márc. 7. 00:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!