Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiból melyik a jobb: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiból melyik a jobb: a szőrös vagy a nem szőrös?

Figyelt kérdés

mármint nem csak ott. hanem mindenhol?

vagy hol normális ha szörös a pasi?


2007. aug. 3. 11:50
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%
csak természetesen ;)
2007. aug. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Minden pai ugy jó ahogy van. Persze szörtelenitheti is magát csak ne olyan látványos szinten hogy azt észre lehesenn venni, hogy "na mi van látom most voltál gyantáztatni..." ;P
2007. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
93%
Sztem ez attól is függ hogy neked hogy tetszik és hogy ha egyszer leborotválod magad akkor lesz e türelmed mindig megcsinálni. Ugyanis egyik ismim is leborotválta a mellkasát de egy idő után megunta és most olyan mint egy majom mert nem borotválja tovább és a szőrszálak már megerősödtek és sötétek lettek.Tehát nagyon nem szép. Úgyhogy jól gondold meg hogy hol borotválod le és hogy bírni fogod e.
2007. szept. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinek ez, kinek az.
2007. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem oly mindegy volt eddig,sosem volt váló ok,ha a pasim szőrös...bár tény,h a magát szinte mindenhol gyantáztató évfolyamtársam inkább gusztustalan.Bár a síma hónalj az tetszik...de csak jópontot lehet érte kapni,rosszat nem.
2007. nov. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem teljesen mindegy! szeressen, legyen kedves,a szőrzetét meg utánna is lehet alakítani.... :)
2007. nov. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 tade ***** válasza:
100%
Nekem latin dzsungelbogaram van, es nagyon imadom.... simogatni a mellkasat,..ott lent..imadom ugy ahogy van viszont undorodom a csupasz borotvalt ferfiaktol, ...szoval nöje valogatja....
2007. dec. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egyéne válogatja. Meg lehet egyezni egy párkapcsolatban, hogy kinek mi tetszik. Nekem csak a kevés mellkas szőr tetszik, a szemérem és a hónalj nem. Attól is függ, mit tart higiénikusabbnak egy pasi, ő hogy szereti magának. Alkalmazkodás kérdése is. Szóval kinek mi.
2008. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem hónaljban szedje le a szőrt. "alul" szerintem ne legyen se csupasz se bozótos, olyan pont középszint. hát a hasa is lehet szőrös, de a mellkasán se legyen túl sok szőr:) nekem ez jön be
2008. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a mellkas meg a hónalj nem szőrösen, a többi meg kevés szőrrel jó (Kar, láb)
2008. aug. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!