Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasiból melyik a jobb: a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiból melyik a jobb: a szőrös vagy a nem szőrös?

Figyelt kérdés

mármint nem csak ott. hanem mindenhol?

vagy hol normális ha szörös a pasi?


2007. aug. 3. 11:50
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
szerintem ott lent legyen kopasz,de egy kis mellkas szörzet jol áll minden pasinak!az olyan férfias,de ez az én véleményem!
2007. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem "ott lenn" szőrös legyen, máshol pedig elfér egy kis szőr de ne túl sok.
2007. aug. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem "ott"legyen szőrös de máshol ne nagyon.
2007. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mint az előző hozzászólásokból is látszik, nője válogatja. Hogy az igazán helyes választ megleld erre a kérdésre, azt a nőt kell megkérdezned, akinek tetszeni szeretnél, akit el szeretnél csábítani. Elvégre csak az számít, hogy ő mit gondol, nincsenek erre szabályok.
2007. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az jön be, ha szőrös mndenhol, a lényeg a mértéken van! :) jó, ha kiigazítja magán a szőrt MINDENHOL.
2007. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
74%
Szerintem intim területen ne legyen szőr. Bizonyos dolgokban nagyon zavaró tud lenni. De hónaljban se legyen szőr. Sokkal higiénikusabb. Melkason kis szőr nem zavaró. Nekem nem jön be a majomember típus. :) De mindenki máshogy van vele. :)
2007. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
100%
MIndenkinek más az izlése,szőrös,vagy nem szőrös,...az én izlésem azt mondja legyen szőrös mindenhol, de nagyon!!
2007. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
A hónalj az mindegy mijen. OTT lenn pasi inkább szőrös, az férfiasabb, és milyen ha nincs?:olyan lehet mint egy meztelen csiga, az pedig undi.A mellhasa csak módjával, de legyen szőr, a háta pedig ne legyen, mert az nem sexi, és visszataszító... A kölök alatt pedig legyen, mert az ugy pasis, ha látni ahogy feljön a szőr...:D
2007. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
74%
Minnél szörösebb annál több a tesztoszteron a szrvezetben ebböl kiindulva minnél szörösebb annál férfiasabb.De azert a hónaljban nem art ha megszabadulsz tölle.
2007. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Hadd kérdezzek vissza: fagyiból melyik a jobb ízű? Az, amelyiket tölcsérben, vagy az, amit fagyyispohárban kap az ember?

Ugyanígy indiferens a felszolgálás módja. A minőséget nem z határozza meg a kérdezett esetben sem.

2007. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!