Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyire számít az önbizalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire számít az önbizalom?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy szép lánynak tartanak, és alapvetően nincs magammal semmi bajom. Persze senki nem tökéletes, van ami nem tetszik magamon kívülről és belülről egyaránt. Viszont az a bajom, hogy eléggé kevés az önbizalmam. Eddig egy barátom volt, ezt többnyire annak tudom be, hogy nem merek mások felé nyitni. Főleg ha fiúkról van szó. Sok barátnőm van, akik külsőre nincsenek a toppon, viszont nagyon jó fejek, és sok fiú bírja őket. Hogyan érhetném el hogy legyenek fiú haverjaim?? 19/L
2012. febr. 20. 20:27
1 2
 1/14 Macs1209 ***** válasza:
10%
Irj privátot. Talán összejön :)
2012. febr. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez most elég nagy közhely, de legyél nyitottabb, nem nehéz.
2012. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Segítsek önbizalmat növelni? Szerintem egy kis beszélgetés segít...


18/f

2012. febr. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Utolsó igen segíthetsz :) Várom...
2012. febr. 20. 20:31
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne akarj megfelelni senkinek, ne foglalkozz vele, hogy mi az (álitólagos) hibáid.

Add mindig önmagad, ne keresd a haverokat, majd megtalálnak maguktól, ugy vedd hogy neked kell váasztani közülük.


35/F

2012. febr. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
köszönöm, vhogy mindig is így akartam, de sose jött össze. Sajnos én akarok mindenkinek megfelelni
2012. febr. 20. 20:34
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem vagy vele egyedül, ne félj :)

De miért ? ezt próbáld magadnak megválaszolni

Ha görcsösen "meg akarsz felelni" látszik rajtad, más is észreveszi.

Ha elengeded magad, és természetes vagy, sokkal több ember érzi jól magát a társaságodban.

2012. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
igen talán az h mindig másokra nézek. És a volt barátom is még belém rugott, hogy neki sem vagyok elég jó.... Sajnos ez van bennem....
2012. febr. 20. 20:42
 9/14 anonim ***** válasza:
Fogd fel úgy hogy a fiúknak nehezebb dolguk van.
2012. febr. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
miért lenne könnyebb?
2012. febr. 20. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!