Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk mivel tudják felhívni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk mivel tudják felhívni a lányok figyelmét?

Figyelt kérdés

Ha a lánynak nincsen teljesen lapos melle, akkor konkrétan felvesz egy kivágott felsőt, esetleg push-up melltartót, és meg van oldva a figyelemfelkeltés.

Ugyanezt megteheti a fenekét és lábait illetően, mondjuk egy rövidebb szoknyával.

Nem értek a sminkhez, de azt megfelelően használva szintúgy sokat tud dobni magán.


Kérdés, hogy mi marad a fiúknak?


2012. febr. 19. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%
Jóképűnek és magasnak kell lenni, v ha az nem jött össze, akkor gazdagnak.
2012. febr. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
De a legjobb a mindhárom.
2012. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%

Az előzőnek elég sivár élete lehet.

Kezdj el gyúrni és hordj szűkebb felsőket és farmerokat. Vagy öltözz elegánsan. De lehet ötvözni is. És a frizurát is fel lehet turbózni.

2012. febr. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A komplexusos emberek kíméljenek. NOrmális választ várok, öltözködés, viselkedés, stb.
2012. febr. 19. 12:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
jaaa... Nekem a nővérem szokott öltözködési tanácsokat adni, és olyankor bizony észrevesznek a lányok. De nem értem miért olyan nagy ügy a divat. Egyszerűen nem értem. Nem értem...
2012. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Kedvesség, figyelmesség, mosolygás, humor.
2012. febr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Na az előzőek azok, amikkel biztosan nem mész semmire.
2012. febr. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Így van, azt hiszik majd rólad, hogy részeg vagy, vagy be vagy szívva.
2012. febr. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
az állatoknál ez fordítva van ott a fiú a díszesebb! nekem munkásruhába, szőrösen, csak a belső kisugárzásommal sikerült csábítanom! nem vagyok magas ,nem vagyok jó képű, és a munkásruhából gondolható ,hogy nem vagyok gazdag! mégis boldog az életem és van párom!
2012. febr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

12:12-es! Ha a 12:09-es válaszra gondolsz, akkor hozzátenném, hogy nőként írtam ezt... nekem ezek jönnek be, ezek tűnnek fel.


25N

2012. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!