Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz dolog lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz dolog lenne így felhívni egy srác figyelmét egy lányra?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, bejön neki egy srác. De csak néha látja, semmit nem tud róla a drága, csak tetszik neki. Meg amúgy sem az a fajta, aki csak úgy odamegy, és... Szóval nem menne oda hozzá. :)

Arra gondoltam (persze bnőm is tudna róla), hogy írnék a srácnak egy üzenetet facebookon, benne a barátnőm adatlapjával, hátha szimpatikus neki. Aztán ha igen, hát tök jó, ha nem, hát nem. Legalább megpróbáltam segíteni neki. (Ő maga nem írna, az tuti...:S)

Csináltatok már ilyesmit lányok? Lett belőle valami?

Fiúk? Ez így nagyon ciki? Vagy szerintetek működhet a dolog?

Mind a 3an egyetemisták vagyunk.


2011. febr. 7. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyetemisták??! Akkor kicsit gyerekesnek tartom. Inkább valahogy szemtől szembe hozd őket össze.
2011. febr. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

első válaszoló, mért úgy gondolod, h attól még ha vki egyetemre jár már felszabadultabb lesz és csak úgy oda mer menni a sráchoz aki tetszik neki?? hát ez baromira nincs így..


sztem semmi gond nincs ezzel, legalább gyorsan kiderül, h a srác érdeklődik e a bnőd felöl vagy sem..

2011. febr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát hajrá :)


Figyelembe véve, hogy most sem ismerik egymást, sokat nem lehet veszíteni :) Bár én inkább a lány helyében írnék rá, szerintem minden srácnak imponál, ha egy csaj ráír, és ismerkedni próbál :)

2011. febr. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hát addig volt ciki hogy fiúk ez ... az utolsó sor után már iszonyat gáz XD én röhögnék 1 jót rajta majd mennék a haverokkal megvitatni pár korsó sör mellett :D [megvitatni: szét röhögni az agyam] próbáld meg persze de ne fészek bukon hanem személyesen :)


19F

2011. febr. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ebben nincs semmi kivetni való.


Ha a srácnak bejön a barátnőd és tetszik neki, akkor gyakorlatilag te megerősíted abban hogy a csajnak is bejön a srác....


Ha meg nem jön be neki akkor, vagy azt mondja h kösz de nem, vagy nem válaszol.


Egy próbát szerintem megér. 27/f

2011. febr. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sokat nem veszthetsz vele, hajrá. engem nem zavarna, én is egyetemista vagyok.

23f

2011. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!