Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak az ilyen testalkatú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen testalkatú pasik? (kép)

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nálam sem minden a külső.. De azért nem lenne rossz végre kifogni egy olyat, aki törődik azzal, hogy hogy néz ki, és nem egy alpári bunkó..:)


[link]


2012. febr. 16. 20:03
1 2
 1/12 TOMAtm ***** válasza:
edzőteremben vannak,te hol vagy?ja otthon a gép előtt :P
2012. febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én majdnem ilyen jól nézek ki :) Csajom sincs most :D

Alpári sem vagyok ...Jó leszek? Amúgy én is kondiba járok..Ott vannak hasonlók. csak olyat nehéz kifognod aki nem nagyképű, mert az izommal az arc is nő


21F

2012. febr. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ez az egyetlen nap, amikor nincs edzésem:) amúgy én sem ülök egész nap a gép előtt, sőt..

Az túl szép lenne, ha te is majdnem így néznél ki, nem lennél alpári, vagyis akkor hogy hogy nincs barátnőd?:) vagy az arccal van a gond?:D

2012. febr. 16. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Ajánlom magamat. :D Oké, a hasam picit zsírosabb, de hát én se vagyok tökéletes. Amúgy kíváncsi lennék, h te milyen vagy kedves kérdező, már csak hogy mégis mit nyújtanál cserébe!
2012. febr. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nincs velem semmi gond csak most már nincs barátnőm...Váltani kell nem jó leragadni...Más életciklus stb
2012. febr. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát alapadatokkal szolgálhatok, mivel nem publikus a többi..:)

18 éves leszek, 160cm "magas" vagyok, 48-49 kg. Sportolok, tehát nem vagyok zsíros és plöttyedt..

2012. febr. 16. 20:23
 7/12 anonim ***** válasza:
Általában éppen az ilyen kinézetű pasik a legalpáribb bunkók.
2012. febr. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezt én is észrevettem.. Vagy ha nem is bunkók, akkora az arcuk, hogy nehéz mellettük elférni..:s
2012. febr. 16. 20:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kenuzom, és falat mászok. Itt legalább ilyenek vannak, menj el falat mászni, vgy próbáld ki az evezést..
2012. febr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, rendben hogy izmosak, de ha te ezen a "szinten" vagy, kérdezö, akkor ellég fura hogy eddig nem találkoztál ilyen testalkatú fiúkkal..

Mert nem valami magas szint, úgy értem, mindenki aki felnött és 70-75 kg körül van, ilyen teste van.. kb

2012. febr. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!