Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok? A helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? A helyemben?

Figyelt kérdés

Na az van holy tavalyota iserek egy fiút nagyon tetszet meg minden ez 1éve volt.... most át menntem egy mŕsik suliba és ő oda is jár... Meg is ismert de ö nem köszönt ěgy čn sem!! de még mindig nagyon tetszik de nem tudom hogy mit csináljak!! szerintetek??? ja čs 17 éves vagyok


nagyon köszönöm!!


2012. febr. 10. 15:41
 1/2 Gress ***** válasza:
A helyedben jobban tanulnám a magyart mert borzalmas.Jobban járnál vele.
2012. febr. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én lányként biztosan nem köszönnék rá, de ha te mindenképp kapcsolatot szeretnél vele, a helyedben mondjuk kétszer ráköszönnék, de ha nem viszonozza, akkor egyáltalán nem érdekled, kár erőltetni. Ha annyi szimpátiát sem érez, hogy haverilag visszaköszönjön, akkor veszett dolog. EGyébként azzal, hogy ráköszönsz, egyértelmű, hogy tetszik neked, tehát ha akar valamit, akkor reagálni fog!
2012. febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!