Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! A világos (szőkés),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! A világos (szőkés), vagy inkább a sötétebb hajszínű férfiak a vonzóbbak számotokra?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 03:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
gyakrabban tetszenek sötét hajú fiúk, de a szőke haj sem kizáró ok
2009. jún. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a sötét hajú, sötét szemű fiúk tetszettek, ennek ellenére a barátaim 90%-a szőke és kék szemű volt.
2009. jún. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

jelenlegi barátom barna, és nem túl rövid haja van,(nem is hosszú) , talán ez jön be leginkább

a fekete , nagyon sötét hajúak nem jönnek be

a szőkék pedig aranyosak , tetszik az is.

a kopasz pedig nem jön be , de van akinek kifejezetten jól áll:)

ja spec. a vörös rettenetes:S

2009. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szőkéktől kiver a víz..

Csak a fekete (: Vagy max a sötétbarna, de a fekete a legjobb!


16L

2009. jún. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Bármilyen barna vagy esetleg fekete. A barátomnak is nagyon szép, rövid, középbarna haja van :)
2009. jún. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2009. jún. 2. 01:48
 17/25 anonim ***** válasza:

Hm...A barátom barnás bőrű,barna hajú,nagy,barna szemű,nagyon göndör a haja,hiába vágja le,egyből visszanő: )

Így azt hiszem nem kérdés...barnaaaaa(én is barna hajú vagyok,barna szemekkel,és én is inkább sötétebb bőrű vagyok)

Hú,most olvasom vissza,amit írtam,nehogy valaki félreértse azt,hogy sötétebb bőrű!: D

2009. jún. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nekem a szőkésbarnák <3
2009. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Zümy ***** válasza:
Sztem ez egyénfüggő.Nekem nem számít a hajszín ,de a sötét hajú(fekete vagy barna)pasik jönnek be fehér bőrrel(nemszeretem annyira a napbarnított bőrt.):)
2009. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Szőke herceg 4ever
2009. júl. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!