Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a szeretethiányt?

Figyelt kérdés

22 évesen még sosem volt barátnőm és már egyre rosszabb, hogy nincs kit szeretni, aki engem is viszont szeretne.


Így aztán naponta hiába látok sok-sok szép lányt én csak egyedül vagyok, amikor meg párokat látok egyenesen felkavarodnak az érzéseim, úgy érzem nem bírom már így egyedül, szeretnék én is barátnőt, de mégis hol találhatnék olyan lányt, aki adna nekem esélyt az ismerkedésre?


Tudni kell, hogy nem vagyok nagy szám külsőre, mert alacsony, vékony fiú vagyok és inkább átlagos vagyok arcra is.


2012. jan. 29. 22:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ennek a gyereknek ne higgy, ez csak egy cickány :D

Unokatesóim is ilyenek "majd lesz vhogy" . Tudjátok hogy lesz? ÚGY HOGY SEHOGY :P

Egyik nőgyűlölő, másik kocka antiszoc, harmadik meg túl nyúlbéla sajnos :/

Én 1 év alatt rengeteget fejlődtem, sose gondoltam volna 16 évesen hogy é valaha is megfogom akár egy lány kezét! És ha továbbra is ezt gondoltam volna nem is töténtek volna velem jó dolgok. Lekoptattak sokan, de elég szép lányokhoz kerültem közelebb, magas vagyok, jóképű de ez kevés! A külső annyira nem kell a lányoknak mint az ERŐS FÉRFI kisugárzás! Ezt tanuld meg. Gyúrjál, én is gyúrok, de a legfontosabb a BELSŐ ERŐ, az hogy ALFAHÍM legyél! És ezt meg tudod tenni csak a Hitet kell megtanulnod használni!

2012. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

01:29: Dícsértessék a Jézus Krisztus.


Keresd fel a TopShop irodát, biztosan lesz valami termékük amit el tudnának adni veled.

2012. márc. 18. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
vegyél plüss macskát :)
2012. nov. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Na a kondizás az tök jó :) Biztos ad majd egy kis önbizalmat , hajrá ;) Ha kell tudok adni egy pár tanácsot és szivesen is beszélgetek veled :). L/21
2012. nov. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!