Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a szeretethiányt?

Figyelt kérdés

22 évesen még sosem volt barátnőm és már egyre rosszabb, hogy nincs kit szeretni, aki engem is viszont szeretne.


Így aztán naponta hiába látok sok-sok szép lányt én csak egyedül vagyok, amikor meg párokat látok egyenesen felkavarodnak az érzéseim, úgy érzem nem bírom már így egyedül, szeretnék én is barátnőt, de mégis hol találhatnék olyan lányt, aki adna nekem esélyt az ismerkedésre?


Tudni kell, hogy nem vagyok nagy szám külsőre, mert alacsony, vékony fiú vagyok és inkább átlagos vagyok arcra is.


2012. jan. 29. 22:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
a jóféle fű az jó, meg haverok buli...
2012. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
kérsz egy faszt a seggedbe?
2012. jan. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen jó orvosság van rá, ha keresel valami olyat ami leköt annyira hogy nincs se erőd se kedved mással foglalkozni. Igazán hosszútávra ez sem megoldás. Szóval kezdj el változtatni a problémás dolgaidon, különben egyre rosszabb lesz csak.
2012. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd magadat feltetel nelkul
2012. jan. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Úgy döntöttem, hogy kondizni fogok járni, talán jobb testtel elhiszem, hogy én is érek valamit, mert jelenleg az önbecsülésem nagyon lent van és nem érzem, hogy lenne esélyem akármelyik lánynál is, ezért sem mertem sosem kezdeményezni, meg félénk, gátlásos, visszahúzódó vagyok általában, csak legjobb haverjaim előtt tudok igazán ellazulni meg otthon a családban.


Próbálok változni, tisztában vagyok a hiábimmal, de nem könnyű higgyétek el!

2012. jan. 29. 22:48
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Tudom en is tulmentem rajta:)

Az edzes segiteni fog, nagyobb lessz az onbizalmad, a lanyoknal is nagyobb sikered lesz.

De ekkor meg nem feltetlenul fogod magad szerezni, viszont abbol a helyzetbol mar konnyebb lesz:)


en egyedul a termesztben edzettem, nem mentel volna kondiba. Ott nem biztos h egybol jol erzpeztem volna magam, de ezt te tudod.


Sok sikert;)

2012. jan. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

ma 22:56


Kösz szépen! :)


Remélem nekem is összejön, olyan rossz egyedül! :(

2012. jan. 29. 22:59
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Hat igen, de ez a masik, meg kell tanulni egyedul lenni.

Fogadd el a helyzetet amiben most vagy, kulomben mindig vissza fogsz terni ide, akar szabodalhatod magadat is tudat alatt.

tapasztalatbol beszelek. Addig nem nagyon tudtam tovabblepni az eletemben.

Egy szoval: fogadd el magad:)

2012. jan. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

ma 23:05


De az a legrosszabb, hogy mindig is egyedül voltam pedig már jó fiatal korom óta szerettem volna barátnőt én is, mint minden normális fiú.


Csak túl félénk, önbizalomhiányos, gátlásos vagyok és ez mindig megakadályozott a cselekvésben.


Egyébként fél évvel ezelőttig bírtam is az egyedüllétet, de azóta totál szerethihányos vagyok és nem tudok úgy élni, hogy nincs kit szeretnem, aki viszont szeretne.


Az is rossz, hogy egyre öregebb vagyok és még semmi tapasztalatom sincs, sokan már emiatt sem adnának esélyt, látva mekkore vesztes vagyok.


Ráadásul tök reménytelennek tűnik a helyzetem, nem látok esélyt arra, hogy lehet valami pozitív irányú változás az életemben, ezért is döntöttem a kondizás mellett, mást már nem tudok tenni jelenleg, ami jó irányú változást hozhatna az életembe.

2012. jan. 29. 23:10
 10/24 anonim ***** válasza:

Aha, ne aggodj emiatt.

A kondizas beinditja majd az energiadat.

Abban az allapotban konnyebb lesz valtoztatnod a dolgokon, nem fogod ilyen borusan latni a dolgot. Csak hozzaallas kerdese.


Es felejtsed el, hogy nem vagy eleg jo, mert tapasztalatlan vagy, vagy barmi mas miatt.

Nem tudom figyelted e mar, de azok tudjak a legjobban megelni a boldogsagot, akik ateltek az ellenkezojet is.

Sikerulni fog ne izgulj

2012. jan. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!