Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet legyőzni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet legyőzni a szeretethiányt?

Figyelt kérdés

22 évesen még sosem volt barátnőm és már egyre rosszabb, hogy nincs kit szeretni, aki engem is viszont szeretne.


Így aztán naponta hiába látok sok-sok szép lányt én csak egyedül vagyok, amikor meg párokat látok egyenesen felkavarodnak az érzéseim, úgy érzem nem bírom már így egyedül, szeretnék én is barátnőt, de mégis hol találhatnék olyan lányt, aki adna nekem esélyt az ismerkedésre?


Tudni kell, hogy nem vagyok nagy szám külsőre, mert alacsony, vékony fiú vagyok és inkább átlagos vagyok arcra is.


2012. jan. 29. 22:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%
Hihetetlen hogy a XXI-ik században szinte mindenre ugyanazt a megoldást javasolják: "mennyé gyúrni". A szűklátókörűség iskolapéldája.
2012. jan. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lenne ezzel gond, ha valóban gyógyír volna a problémára. Ettől nem leszel jobb ember, de mondjuk egy kis edzés senkinek sem árt.
2012. jan. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
így van egy kicsi mozgás senkinek sem árt...:),tényleg nem ez oldja majd meg, segíthet. Szerintem inkább járj futni,(ha van szimpi lány kérdezd megcsatlakozik-e) nem biztos, hogy egyből jól fogod érezni magad a konditeremben.Biztos vagyok benne megfogod találni a hozzád illő lányt.Közöttük sem mindegyik menő:)!
2012. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
Nem lehet, hogy túl magasak az elvárásaid a nők felé? Ok, nem azt mondom, h bárki legyen jó. De ha te elhatározod, h mondok 1 példát csak szőke, alacsony, kék szemű, verskedvelő lányt szeretnél, és meg se nézed a jobban hozzád illő magasabb lányt, akkor ne csodálkozz rajta, h nincs barátnőd. Persze lehet, tévedek, nem ismerlek.
2012. febr. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Love.hu
2012. febr. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Csak egyszer érném meg hogy a gyúrás helyett mondjuk a kerékpározást javasolja valaki. Nálunk minden ilyen egydimenziós. Ha valami érdekesebb programot találnak ki akkor Budapest. Ha sport akkor 70%.ban foci. Szánalmas.

34 ffi

2012. febr. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Hogyan lehet legyőzni? Jobbkézzel. :D
2012. márc. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Balkezes vagyok...
2012. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

több emberről hallottam hogy 20 éves koráig egy lúzer volt, aztán csajozóművésszé vált, olvass, művelődj, a pszichológia csodáknál is többre képes!

Barney Stinsont ha ismered, ő is 23 éves koráig egy töketlen volt, mondjuk ő nem létezik csak egy soroatban de nah.


Nekem sem volt még csajom DE MINDENT megteszek hogy legyen, összehozom, ha bele döglök is!

F18

2012. márc. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Figyelj én pont ugyanígy érzek.Nah jó én még csak gyerek vagyok könnyebben kibírom barátnő nélkül,de néha jó lenne szeretni valakit.Én ezért lázadok.A szerelem ellen.Nem akarok másokat is magammal "csábítani".Csak én.Törlöm az életemből a szerelmet.NEm gondolok rá így elfelejtem.Ha meg valaki rákérdez azt mondom:majd lesz valahogy.De nem biztos h az én példám a helyes megoldás!!!!
2012. márc. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!