Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már veletek ilyenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek ilyenre példa?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet hallani, hogy a férfiak, nőket bántalmaznak. Az lenne a kérdésem, hogy fiúk, volt már rá példa hogy kezet emeltetek, a barátnőtökre, vagy bármilyen nő nemű emberre ittas vagy éppen józan állapotban? Megbántátok ha tettetek iylet? És az utolsó kérdés, hogy mi lenne az az ok amiben már nem bírnátok visszafogni magatokat és megütnétek egy nőt? (a kérdést senki ne vegye támadásnak, ez csak egy általános kérdés ezért szeretném ha normális válaszokat írnátok) Kort is írjatok!!
2012. jan. 18. 21:28
1 2
 11/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Még igazából nem volt rá példa. Az első szerelmem volt az, akit semmiféle körülmények között nem lettem volna képes megütni. Azóta még a nőim nem adtak okot rá, hogy ez megforduljon a fejemben. Viszont még sok év van elöttem, és elképzelhetőnek tartom, hogy lesz olyan, hogy meg fogok ütni egy nőt, de csak olyat aki 'megérdemli'.


23F

2012. jan. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem védem a fiúkat, de a nők is ugyanúgy bántalmazzák őket, de lehet, hogy ,,csak" verbálisan, ami még rosszabb is lehet.
2012. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Daw.Akkor te olyan lány lehetsz mint a nővérem.Minden családi fotón monokli van a szeme alatt.Állítólag én csináltam.

Már felnőttünk,de még most is ökölbe rándul tőlle a kezem mikor beszélgetünk.Minden hapsija elgyepálta kivétel nélkül,pedig volt közöttük nyugodt,galamblelkü tipusu srác is.Szegény most egyedül van,pedig egy bomba csaj.

2012. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Majdnem minden embert ki lehet hozni a sodrából annyira, hogy megüsse a másikat. Nem csak férfit, nőt is. Csak mindenkit mással.

Nem tudok férfiként gondolkodni, nő vagyok, de hallottam egy esetről, ahol a srác egyik rokona meghalt, a lány pedig elkezdett vihogni, hogy nem baj, úgyis utálta.

Hát, nem tudok haragudni a srácra, amiért pofon vágta.

2012. jan. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 IQ Ninja ***** válasza:

Igen, sajnos volt már rá példa, teljesen józan állapotomban. A kapcsolatunk sajnos elég durván ért véget. Ezután még 2 hónapig folyamatosan "terrorizált" a csaj, mivel haverjaimmal összejártunk focizni, és ő is elég sűrűn megjelent, és olyankor mindig talált valami ürügyet arra, hogy b*szogasson. Én viszont semmit nem szóltam vissza, mert reméltem, hogy ha kussban maradok, akkor befejezi. De ő egyre csak folytatta, és 2 hónap után kifakadtam rá, úgy ordibáltunk egymással a haverjaim előtt mint még soha (én legalábbis még soha sem keltem ki magamból annyira, mint akkor). Ez az agresszív véleménycsere végül tettlegességig fajult, mindkettőnk részéről, 1-1 pofon, még 1-2 csapás más helyekre, és egy kis nyak markolás (részemről). Ezután viszont igen gyorsan elkezdtek lenyugodni a kedélyek...


Remélem, hogy soha az életben többet nem kell ezt tennem egy lánnyal sem, ugyanis nem vagyok az a fiú, aki megütne akár egy lányt is, mert ahhoz valami nagyon súlyos dolgot kell elkövetni, mint például a fent említett.


18/F

2012. jan. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#13

"Daw.Akkor te olyan lány lehetsz mint a nővérem."

Én nem lány vagyok...

(23F)

2012. jan. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ja és sajnálom a nővéredet, a helyedben minden pasiával "elbeszélgettem".

Elvégre a nővéred, nem?

Nem vagyok agresszív, de ilyet nem tolerálnék. Ha valaki megütné a húgomat, tuti elkapnám.

2012. jan. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
javítás: ..."elbeszélgettem volna".
2012. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Az első hapsiját elkaptam mikor kiderült kezet emelt a tesómra.Egyszer elbújt a lépcsőházba és leütött valamivel.Másnap megyek kocsival és láss csodát a kedves nővérem ott smárol ezzel a hapsival a ház elött.Mind a kettő kapott,de megfogadtam,hogy soha többet nem érdekel melyik hapsija veri össze.Nem avatkozok bele.
2012. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
00:28 Isten vagy:D:D
2012. jan. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!