Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Volt már veletek ilyenre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már veletek ilyenre példa?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet hallani, hogy a férfiak, nőket bántalmaznak. Az lenne a kérdésem, hogy fiúk, volt már rá példa hogy kezet emeltetek, a barátnőtökre, vagy bármilyen nő nemű emberre ittas vagy éppen józan állapotban? Megbántátok ha tettetek iylet? És az utolsó kérdés, hogy mi lenne az az ok amiben már nem bírnátok visszafogni magatokat és megütnétek egy nőt? (a kérdést senki ne vegye támadásnak, ez csak egy általános kérdés ezért szeretném ha normális válaszokat írnátok) Kort is írjatok!!
2012. jan. 18. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha valakit szeretek, őt nem tudnám bántani..(persze más nőket sem)
2012. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
egyszer, nagyon felidegesített bnőm, 1-2 éve jártunk, és mindig is mániákusan féltékeny volt, egyszer mikor már mélyen aludtam elkezdett csapkodni, és felkeltett, hogy megnézte gépen az előzményeimet, és látott ott valami női nevet, hogy én őt nézegettem facebookon, hisztérikus lett meg minden, fogalmam sem volt ki lehetett az a csaj ( de ekkor már krva mérges voltam) megnéztem és annaka csajnak megse tudtam nézni a facebookját, mert csak az ismerősei láthatták, de nem értette meg csapkodott hisztizett felidegesített, jolvan mondom menj a másik szobába én alszok, vissza aludtam, és arra keltem, hogy még mindig hisztizik, és pofánvágott álmomban, na utána lendületből pofánbsztam hogy állitsa mostmár le magát. fiatal voltam, és álmos. csak egy pofon volt, nem ütés, azóta tudom milyen érzékeny egy női test, nem vagyok rá büszke, sőt azóta utálom magam érte és próbálom elfelejteni, kibékültünk azóta, de még most is bennem van, hogy jobbat érdemel... pedig tényleg nagyon idióta volt...
2012. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fordult meg a fejemben és semmi miatt nem ütnék meg nőt. Vagyis, ha az életemre törne akkor igen.

Volt már olyan, hogy szórakozóhelyen a lány (akkor láttam először) kapott egy pofont a barátjától(?). A srácot orrbavertem és mondtam, hogy gyere, engem üssél k*csög, ne egy nőt.

2012. jan. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Soha! Nagyon szégyellném magam ha ez megtörtént volna velem. Viszont olyat hallottam már, hogy 1-2 idegbeteg nő pont ezt kihasználva tiszta erőből rugdosta egy férfi tökét meg ököllel ütötte az orrát, az okra már nem emlékszem. Nem tudom ,hogy reagálnék le ilyen helyzetet, talán lefognám a csajt, de ha nem hagyná abba lehet egy ütés beleférne, hogy észhez térjen, de remélem nem kerül sor ilyen helyzetre.


F/20


F/20

2012. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Nem volt rá példa, és nem is lesz. Ha egy nő vmelyik szerettem vagy a saját életemre törne, akkor könnyen lehet, hogy megütném.
2012. jan. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
annyira szépnek hangzanak itt a válaszok, bár nehezemre esik elhinni, hogy itt midnenki ekkora nagy buddhista szerzetes, hogy belőletek semmivel sem lehetne ütést kiprovokálni:)
2012. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Le is lehet fogni a nőt, az nem ütés.
2012. jan. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Egyszer megnéztem a barátnőm mobil üzeneteit,mert furcsán viselkedett és éreztem ,hogy valamit nem mond el.Persze igazam volt és az üzenetből kiderült,hogy megcsalt.Szóval ültem az ágy szélén kezemben a mobiljával mikor egyszer csak egy nagy ütést éreztem a fejemen,na ekkor benyomtam neki egyet reflekszből.Nem az üzenet miatt vertem be neki egyet hanem ,mert megütött és erre reflexszerüen válaszoltam.Tudom ez nem mentség és szánom bánom,de sem elötte sem ezután nem ütöttem meg nőt.Utána elzavartam és szakitottam vele.
2012. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

meycry

Belőlem viszonylag könnyű ütést kiprovokálni egy férfinak. Sőt, nőtől is kaptam ököllel arcra, mert annyira felidegesítettem. Csak álltam, mosolyogtam, a lány meg csak nézett, nem értette minek örülök.

2012. jan. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
mondhatna nekem bármit valószínűleg nem ütném meg , de ha megzsarolna valamivel akkor biztos hogy egy szépet lebasznék neki , de még sose ütöttem meg is nem is akarok.csak az előbb említett esetben 19/F
2012. jan. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!