Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tartotok a távkapcsolattól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tartotok a távkapcsolattól?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 21:37
1 2
 11/15 Darkkingdom ***** válasza:
De azt is figyled,hogyha valami rossz dolog ér vagy rosszkedved van,és hozzábújnál a barátodhoz/barátnődhöz, vagy csak egyszerűen vele szeretnél lenni,vagy elmondani neki mi fáj,akkor találkoztok a facebook-on vagy MSN-en? vagy vársz 2-3 hetet mikor tudzs lemenni hozzá?Ezt nevezitek ti kapcsolatnak?megha nincs is baj de akkor is 2 hetente egyszeri találka az őszintén,nevezhető kapcsolatnak?
2012. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az olyan kivételes esetben, ha pl valami rossz történne, vagy olyan, ami tényleg nem várhat akkor kocsiba ülnék azonnal, és meg sem állnék amig ott nem vagyok nála!
2012. jan. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Darkkingdom ***** válasza:

értem...emberek ezt titudjátok...ez lovagias amit előttem szóló írt,ez miatt nem is kaarom bántani,de ez azért nem ilyen egyszerű! de ezt titudjátok!


Megint csak kiemelném még mielőtt valaki felcsibészelné magát és támadna,NEM akarok senkit bántani a véleményemmel csak elmondtam!

2012. jan. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"Ezt nevezitek ti kapcsolatnak?megha nincs is baj de akkor is 2 hetente egyszeri találka az őszintén,nevezhető kapcsolatnak?"

én úgy érzem, hogy kapcsolat ez, amiben vagyok a kéthetente találkozás ellenére is. egyébként ha egy városban élnénk, akkor sem tudnánk sokkal többet találkozni, mivel mindkettőnk idejét nagyon leköti a suli meg a munka. de! tartunk valamerre, vannak céljaink, és boldogok vagyunk, és tudjuk, hogy nemsokára változnak a körülmények, amit nagyon várunk. talán az, hogy távkapcsolatként kezdődött az egész még erősebbé teszi a kötődést egymáshoz.

2012. jan. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ebben a k.rva országban nincs normális vasút! Ha lenne gyorsvasút, az összes nagyváros egy órán belül elérhető lenne. Hamarabb meg lehetne járni, mint kocsival. Így megannyi távolság megszüntethető lenne.
2012. jan. 16. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!