Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt érzelmes, érzékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt érzelmes, érzékeny lányok? Mennyire vagytok érzelmesek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 21:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én érzéketlen tuskó vagyok kiröhögöm az érzelmes fiúkat :S


17/L

2012. jan. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

ma 21:45


azért nem ennyire egyszerű


igazából ha jellemre nem szimpatikus a lány, hogyan is tudnám szeretni, a külső önmagában kevés ahhoz,hogy valakit igzaán szeretni tudjon az ember véleményen szerint


sajnos én esélyt sem kaptam még egy lánytól sem egy normális párkapcsolat megtapasztalására így többet nem tudok ehhez hozzáfűzni


annyi bizonyos, hogy az évek alatt még több szeretethiány halmozódott fel bennem, illetve még inkább vágyom arra, hogy valakit én is szerethessek, de ez két emberen múlik, ha nem hagyja magát a másik fél, akkor hogyan is szerethetném?

2012. jan. 14. 21:56
 13/16 A kérdező kommentje:

ma 21:53


legalább őszinte vagy


azért vigyázz nehogy nagyon megbántson valami bunkó, szexre hajtó izomagyú, akikre ti hajtotok

2012. jan. 14. 21:59
 14/16 anonim ***** válasza:

nananananaaaaa... azért nehogy már a nők legyenek a szar ízlésűek (idézlek: "akikre TI hajtotok"), csak mert neked nem adtak esélyt. az érzékeny pasik könnyebben sértődnek, nekem az exem iszonyú sértődékeny volt, pedig folyton előadta, hogy ő benne semmi érzékenység nincsen. baromi sokat szenvedtem vele.


plusz ha még senki nem adott neked esélyt, akkor valamit rosszul csinálsz.

2012. jan. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

ma 22:12


te meg ne az exeddel azonosíts :)


még esélyt sem adtatok nekem, azt sem tudom milyen lennék egy párkapcsolatban, de ha olyan lányt találok, aki megérdemli, hogy szeressen és megbecsüljem tudom, hogy jól bánnék vele


de sajnos manapság nehéz ilyen lányt találni, alig ismerek egy-kettőt a környezetemben, ők is foglaltak már jó pár éve

2012. jan. 14. 22:15
 16/16 anonim ***** válasza:

Már kevésbé vagyok érzelmes, de még szerintem mindig érzelmesebb, mint a legtöbb nő, csak már kevésbé idealista.


20/N

2012. jan. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!